حدود ۵۸۰ جریب زمین در ولایت قندوز امارتی تثبیت شد

hayat_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۰:۲۰
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز، روز یکشنبه، ۲ ربیع الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن دوسیه های ۵۲۳ جریب زمین ساحه اچی کوتل ولسوالی چهاردره و ۵۷ جریب زمین قریه شادولا ولسوالی گلتپه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و زمین‌های مذکور امارتی تثبیت شد.

در این نشست، دوسیه‌های ۳۶۰ جریب زمین ساحه ظلم آباد ولسوالی قلعه ذال و ۲۰ جریب زمین ساحه نوآباد ولسوالی خان‌آباد نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در راستای تکمیل تحقیقات و اجراآت بعدی به سکرتریت این هیأت هدایات لازم سپرده شد.

در این نشست همچنین دو تیم از هیأت تخنیکی جهت بازدید، اسکیچ، کروکی و تطبیق اسناد بالای ساحات اچی کوتل ولسوالی چهاردره و ظلم آباد ولسوالی قلعه ذال توظیف گردیدند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰
Background image

بررسی و نظارت از ۱۸ دارالوکاله در ولایت بلخ

هیأت مشترک آمریت وکلای مدافع ریاست عدلیه ولایت بلخ و دیگر ادارات این ولایت از فعالیت تعدادی از وکلای مدافع و دارالوکاله‌ها در ناحیه پنجم شهر مزارشریف نظارت و بررسی کردند.
در نتیجه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۳۱
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی در ولایت پکتيکا امتحان اخذ شد

ریاست عدلیه ولایت پکتیکا روز چهارشنبه، ۵ ذوالحجه برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضایان جواز فعالیت عریضه نویسی این ولایت را برگزار کرد.
رییس عدلیه ولایت پکتيکا در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به. . .

BACK TO NEWS