بیش از ۶۲۰ جریب زمین در ولایت پروان مورد بررسی قرار گرفت

hayat_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴
.

نشست‌های هیاتهای تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات پروان و سرپل با حضور رییسان و اعضای این هیأت‌ها برگزار شده و بیش از ۶۲۰ جریب زمین در ولایت پروان مورد بررسی قرار گرفت.

هیأت تخنیکی ولایت پروان به ولسوالی بگرام این ولایت رفته و زمین های غصب شده در این ولسوالی و قطعه ۱۸۲۷ کادستر را که شامل ۸۷۷۷.۶ جریب زمین می‌باشد، مورد بررسی قرار داد. هیأت مذکور از مجموع زمین مذکور ۶۲۰.۵۶۱ جریب آن را بررسی و سروی کرده و نمبر قطعه، مساحت، حدود اربعه، شهرت غاصب، نوعیت آبادی، نوعیت ساحه و قیمت فعلی هر کدام را به طور جداگانه، تهیه و ترتیب نموده است.

در همین حال، هیأت تخنیکی ولایت سرپل جهت بررسی اسناد و جلوگیری از غصب ملکیت های امارتی به ساحه پشته‌قره رفته و در حضورداشت قریه داران و زمینداران، ساحه مذکور را توسط انجینران فنی کروکی و مساحت نمودند.

.

  هیأت مذکور به اهالی این ساحه هدایت داد تا از هر نوع فعالیت بالای ساحات متذکره خودداری کنند و همچنان چند تن از زمینداران را که در ساحه مذکور در حال فعالیت بودند، بازداشت کرده و غرض تحقیق به مراجع مربوطه معرفی نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۱:۲۶
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن بعضی تصامیم لازم در راستای جلوگیری از غصب زمین اتخاذ شد.

در این نشست، در رابطه به ۹ جلد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست‌ها و اقدامات عملی هیأت‌های تخنیکی ولایات هرات و کنر

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات هرات و کنر طی دو روز گذشته، نشست‌های‌شان را برگزار کرده و در راستای جلوگیری از غصب زمین اقدامات عملی انجام دادند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۹:۳
Background image

کار مشترک کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت تخنیکی ولایت کابل به منظور جلوگیری از غصب در این ولایت آغاز می‌شود

رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز چهارشنبه، ۷ رمضان ۱۴۴۴ با والی و سایر. . .

BACK TO NEWS