به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۴:۱۸
.

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه،۲ربیع الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به همین مناسبت در وزارت عدلیه برگزار شده بود، با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و در آن آمر جوازنامه های ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان وزارت عدلیه و سایر مسوولین این وزارت اشتراک نموده بودند.

در این مراسم، آمر جوازنامه های ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان وزارت عدلیه پیرامون موضوع صحبت کرده و به متقاضیان جواز فعالیت رهنمای معاملات، معلومات لازم را شریک نمود و آن‌ها را متوجه مسوولیت‌ها و مکلفیت‌هایشان ساخت.

در این مراسم، به منظور آشنایی بهتر متقاضیان جواز فعالیت رهنمای معاملات با این شغل و مکلفیت‌های شان، آموزش‌ها و معلومات لازم داده شده و  به ۲۰ تن از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات، توزیع شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۵:۳۲
Background image

استرداد بیش از ۳۰ هزار و ۳۰۰ جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ۱۴ ولایت کشور در جریان ماه صفر المظفر سال ۱۴۴۵ در حدود ۳۰ هزار و ۳۱۱.۹۵۵ جریب زمین امارتی را بعد از بررسی و تثبیت، استرداد کرده و به ادارات مربوط آن. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۴:۵
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۶ ربیع الاول  ۱۴۴۵ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۱:۲
Background image

بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت میدان وردک

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و. . .

BACK TO NEWS