برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پنجشیر

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۲:۴۸
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پنجشیر، روز چهارشنبه، ۴ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن درباره برخی موضوعات تصامیم لازم اتخاذ شد.

هیأت مذکور همچنان با اهالی قریه قلعه میرانشاه دیدار کرده، سخنان و مشکلات آنان را شنید و در زمینه هدایات لازم سپرد.

در نشست این هیأت، عرایض شماری از اشخاص بررسی شد و به مراجع مربوطه هدایات لازم داده شد و نیز فیصله شد که به افراد و برخی ادارات استعلام توزیع شود. همچنان دو دوسیه دیگر بررسی شده و فیصله شد که یکی به مرجع مربوطه ارسال شود و دیگر آن مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

در این نشست، در مورد سفر به ولسوالی عنابه نیز تصمیم لازم اتخاذ شده و در قسمت زمین سفید اسکیچ شده اهالی قریه قلعه میرانشاه فیصله شد که به اهالی مذکور استعلام توزیع شود تا اسناد خویش را حاضر کنند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS