برگزاری نشست هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در سه ولایت

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۱:۱۸

نشست هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین و تشخیص و تثبیت زمین‌های غصب شده ولایات کاپیسا، کنر و سرپل در دو روز گذشته با حضورداشت والی، معاون والی، رؤسای زراعت، رؤسای عدلیه، رؤسا و مسوولان ادارات محلی ولایات مذکور و سایر اعضای هیأت‌های مذکور برگزار گردید.

.

در این نشست ها که در مقر ولایات مذکور برگزار گردید، والی ولایات مذکور و معاونین آن‌ها از فرمان عالیقدر امیر المؤمنین در مورد مقرره جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین های غصب شده استقبال نموده و به مسوولین ملکی، نظامی و هیأت تخنیکی هدایت دادند تا تطبیق مقرره مذکور را در اولویت کاری خود قرار دهند.

1

در ولایات کاپیسا و کنر به روسای حج و اوقاف این ولایات وظیفه داده شد تا در نماز جمعه این هفته موضوعاتی را پیرامون جلوگیری از غصب دارایی‌های عامه به علما تعیین نمایند تا به مردم در این مورد آگاهی بدهند.

در ولایت کنر همچنین به مسوول کادستر این ولایت هدایت داده شد تا ارقام زمین‌های امارتی را جمع‌آوری نموده و به هیأت مذکور ارایه کند تا در زمینه اجراآت صورت گیرد.

..

در نشست‌های مذکور، والیان و معاونین آن‌ها از هرگونه همکاری با هیأت های مذکور اطمینان دادند.

در این نشست‌ها بعد از بحث های همه جانبه به منظور پیشبرد بهتر امور، چگونگی برگزاری جلسات، آگاهی دهی از طریق مساجد راجع به این موضوع و سایر موارد یک سلسله فیصله‌ها و تصامیم لازم نیز اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS