برگزاری نشست‌های هیأت‌های تخنیکی ولایات غور، پکتیکا و لوگر

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰
.

نشست‌های هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات غور، پکتیکا و لوگر با حضور رییس و اعضای این هیأت‌ها برگزار شد و در آن در باره برخی زمین‌های غصب شده در این ولایات بحث شده و  تصامیم لازم اتخاد گردید.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت غور در مورد زمین ساحه دروازه کابل - غور مشهور به پشته وردک‌ها بحث شده و فیصله شد که متصرفین آن توسط قوماندانی امنیه احضار شوند و موضوع بررسی بیشتر شود.

در این نشست، اسناد یک شخص از زمین وقفی مرکز غور بررسی شده و فیصله شد که شاهدانی که در سند نام شان ذکر شده، حاضر گردند. همچنان در رابطه به اراضی خانه مسکونی حاجی صحت و حاجی الله داد فیصله شد که یک تیم ساحه را از نزدیک مشاهده و بررسی کند.

در نشست مذکور، در رابطه به یک تانک تیل در شهر فیروز کوه نیز بحث شده و فیصله شد که تانک مذکور به دلیل عدم حضور مالک آن در جلسات، مسدود شود.

.

در همین حال، در نشست هیأت تخنیکی ولایت پکتیکا درباره یک سلسله موضوعات مهم بحث شده و تصمیم لازم گرفته شد.

در این نشست، عرایض بعضی اشخاص بررسی شده و برخی افراد دیگر نیز به جلسه آینده نزد هیأت خواسته شدند.

علاوه بر این، در نشست هیأت تخنیکی ولایت لوگر، آمر مواد مخدر قوماندانی امنیه خواهان زمین برای توسعه شفاخانه معتادین این ولایت شد.

در این نشست، درباره بررسی همه جانبه زمین‌های قریه هونی سفلا، عمرآباد و کاریز یار محمد واقع در مرکز پل علم بحث شده و تصامیم لازم اتخاذ گردید.

در این نشست همچنان عرایض برخی افراد درباره حفر چاه‌ها مورد بررسی قرار گرفته و فیصله شد که تا امر ثانی کمیسیون مرکزی، هرگونه کار و فعالیت در زمین‌های امارتی متوقف گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۱:۲۶
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن بعضی تصامیم لازم در راستای جلوگیری از غصب زمین اتخاذ شد.

در این نشست، در رابطه به ۹ جلد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست‌ها و اقدامات عملی هیأت‌های تخنیکی ولایات هرات و کنر

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات هرات و کنر طی دو روز گذشته، نشست‌های‌شان را برگزار کرده و در راستای جلوگیری از غصب زمین اقدامات عملی انجام دادند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۹:۳
Background image

کار مشترک کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت تخنیکی ولایت کابل به منظور جلوگیری از غصب در این ولایت آغاز می‌شود

رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز چهارشنبه، ۷ رمضان ۱۴۴۴ با والی و سایر. . .

BACK TO NEWS