برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

hayat_admin
شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
.

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه برگزار کرد.

در افتتاح این سمینار، مولوی عبدالغنی فایق، معین اداری وزارت عدلیه، مولوی رحمت الله حلیم، رییس منابع بشری، مفتی احمد ضياء خبيب، آمر آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری و سایر مسوولان این وزارت اشتراک نموده بودند.

در این سمینار که تحت عنوان آموزش مسلکی قضایای امارت برگزار شده، ۲۷ تن از اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات میدان وردک، لوگر، پروان، کاپیسا، پنجشیر و بامیان اشتراک نموده و در مورد غصب و راهکار‌های مبارزه با آن، قانون جلوگیری از غصب زمین و لایحه مربوط، دعوا و شرایط آن، برنامه ریزی و اهمیت مراسلات اداری در انسجام امور اداره، آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

در افتتاح این سمینار، معین اداری وزارت عدلیه صحبت کرده و از اشتراک کنندگان این سمینار خواست که از این سمینار استفاده اعظمی نموده و از آن در راستای بهبود امور شان کار گیرند.

بعداً، آمر آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه در مورد این سمینار و محتوای آن معلومات داده و برای اشتراک کنندگان این سمینار آرزوی موفقیت نمود.

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه به منظور بلند بردن ظرفیت کاری کارمندان این وزارت هرازگاهی چنین برنامه‌ها را برگزار کرده و در این راستا تلاش می‌نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۱
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۲۱ شعبان به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

مراسمی که به همین مناسبت. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴
Background image

برگزاری برنامه معلوماتی یک روزه درباره وکالت دفاع در پوهنتون ننگرهار

ریاست عدلیه ولایت ننگرهار برنامه معلوماتی یک روزه راجع به وکالت دفاع را برای ۴۵ تن از محصلان رشته‌های شرعیات و حقوق پوهنتون ننگرهار برگزار کرد.

این برنامه روز پنج شنبه، ۱۸ شعبان بر. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۱
Background image

از ۲۰ دارالوکاله در کابل نظارت صورت گرفت

ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه، ۲۰ دارالوکاله را در نواحی اول و دوم شهر کابل بررسی و نظارت کرد.

با انجام این نظارت و بررسی که از طرف هیأت نظارتی این ریاست به روز سه شنبه، ۱۳ شعبان صورت. . .

BACK TO NEWS