برگزاری امتحان رقابتی ۲ بست خالی ریاست عمومی تقنین وزارت عدلیه

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۴:۲۵
.

ریاست منابع بشری وزارت عدلیه امارت اسلامی روز یکشنبه، ۲ ربیع الاول امتحان رقابتی ۲ بست خالی ریاست عمومی تقنین این وزارت را از طریق رقابت آزاد برگزار کرد.

در این امتحان که در مقر وزارت عدلیه برگزار شده بود، مولوی رحمت الله حلیم، رییس منابع بشری وزارت عدلیه و سایر مسوولان این وزارت حضور داشتند و از جریان امتحان نظارت نمودند.

در شروع امتحان رییس منابع بشری وزارت عدلیه در مورد نحوه امتحان و چگونگی سوالات معلومات داده و از شفافیت پروسه امتحان به اشتراک کنندگان اطمینان داد.

برای اشتراک در این امتحان ۳۳ تن واجد شرایط شناخته شده بودند و ۲۷ تن آنان در امتحان اشتراک کرده و برای احراز این بست‌ها با هم رقابت نمودند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۵:۳۲
Background image

استرداد بیش از ۳۰ هزار و ۳۰۰ جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ۱۴ ولایت کشور در جریان ماه صفر المظفر سال ۱۴۴۵ در حدود ۳۰ هزار و ۳۱۱.۹۵۵ جریب زمین امارتی را بعد از بررسی و تثبیت، استرداد کرده و به ادارات مربوط آن. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۴:۵
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۶ ربیع الاول  ۱۴۴۵ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۱:۲
Background image

بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت میدان وردک

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و. . .

BACK TO NEWS