بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت خوست

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۳:۵۷
.

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و نهادهای اجتماعی و سایر اعضای مسلکی وزارت عدلیه، روز دوشنبه، ۱۰ ربیع الاول از ریاست عدلیه ولایت خوست بازدید کرد.

این هیأت با رییس عدلیه ولایت خوست و کارمندان این ریاست دیدار نموده و از بخش‌های مختلف این ریاست بازدید کرد. هیأت مذکور به مشکلات و خواسته‌های کارمندان این ریاست گوش داده و به منظور حل آن هدایات لازم سپرد.

هیأت مذکور به مسوولین این ریاست وعده نمود که مشکلات آنان را با مقامات ولایت خوست و وزارت عدلیه شریک نموده و در راستای حل آن از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نخواهد کرد.

این هیأت همچنین با الحاج ملا بسم الله آخوند، والی ولایت خوست و سایر مقامات این ولایت دیدار کرده و مشکلات ریاست عدلیه با بعضی از ادارات محلی این ولایت را با آنان شریک نمود و خواهان همکاری مقامات و مسوولین محلی این ولایت با ریاست عدلیه شد.

والی ولایت خوست نیز از هر گونه همکاری با ریاست عدلیه این ولایت به هیأت مذکور اطمینان داده و به مسوولین محلی این ولایت در راستای حل مشکلات ریاست عدلیه این ولایت هدایات لازم سپرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS