بازدید معین امور اجتماعی وزارت عدلیه از مرکز اصلاح و تربیت اطفال کابل

waheed
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۳:۸
.

دکتر زکیه عادلی، معین امور اجتماعی وزارت عدلیه از مرکز اصلاح و تربیت اطفال کابل بازدید کرد.

در این بازدید که روز چهارشنبه، 4 جدی انجام شد، بخش‌های مختلف مرکز اصلاح و تربیت اطفال کابل از جمله مرکز نگهداری محجوزین، مکتب، شفاخانه و مرکز حرفوی این مرکز، مورد بررسی قرار گرفت.

موجودیت شفاخانه 24 ساعته و مکتب از صنف 4 الی 12 برای محجوزین از جمله سهولت‌هایی است که از دو سال به این‌سو مورد بهره برداری قرار گرفته‌است.

.

در این بررسی درباره تغییر شیوه نگهداری محجوزینی که رفتار و سلوک مثبت از خود نشان می‌دهند، تجهیز کتابخانه و ایجاد سهولت‌های بیشتر برای محجوزین، هدایات لازم داده شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۳/۳ - ۲۱:۴۱
Background image

پیام تبریکیه وزارت عدلیه به مناسبت عیدسعید فطر

به نمایندگی از هیئت رهبری و منسوبین وزارت عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان، مراتب تبریکی و تهنیت خویش را به مناسبت عید سعید فطر به جلالتمآب محترم داکتر محمد اشرف غنی رئیس جمهور ج.ا.ا،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۳۷
Background image

وزیر عدلیه با مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان گفتگو نمود

دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه کشور و کوان پاد سودهی-همکت، مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان (LOTFA) که یکی از برنامه انکشافی سازمان ملل متحد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۸:۲۸
Background image

مقرره کمیته مشترک رسانه‌ها و حکومت در جریدۀ رسمی منتشر شد

وزارت عدلیه چهار سند تقنینی شامل مقرره کمیته مشترک رسانه‌ها و حکومت، قانون کادر علمی – تخصصی طبی، مقرره تنظیم وظایف وزارت تحصیلات عالی و تعدیل و ایزاد در برخی از مواد قانون تحصیلات عالی. . .

BACK TO NEWS