اطلاعیه

waheed
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۲۰:۴۹

قابل توجه مؤسسات غیردولتی ارایه کننده مساعدت‌های حقوقی!

به اساس حکم فقره (2) ماده دوازدهم مقرره تنظیم مساعدت‌های حقوقی، کمیسیون مؤظف به تاریخ 20 دلو 1398 تشکیل جلسه داده و در مورد تعیین چهار عضو مؤسسات غیردولتی ارایه کننده مساعدت‌های حقوقی، طرزالعملی را تصویب نموده که لینک آن ضم این اطلاعیه می‌باشد.

بنابرآن موضوع به اطلاع تمام مؤسسات ارایه کننده مساعدت‌های حقوقی رسانیده می‌شود که قرار است روند تعیین چهار عضو مؤسسات غیردولتی ارایه کننده مساعدت‌های حقوقی در کمیسیون عالی مساعدت‌های حقوقی از طرف کمیسیون آغاز گردد، بناءً از تمام مؤسسات مربوطه تقاضا می‌گردد تا در صورت واجد شرایط بودن و علاقمندی برای عضویت در این کمیسیون، طبق شرایط طرزالعمل که لینک آن داده شده، درخواست خویش را قبل از تاریخ 12 حوت 1398 به ریاست عمومی مساعدت‌های حقوقی ارسال نموده، ممنون سازند.

قابل ذکر است که تا زمان ایجاد دارالانشاء، کمیسیون عالی مساعدتهای حقوقی، ریاست عمومی مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه را سرپرست دارالانشاء، تعیین نموده است.

نوت: فورم درخواست عضویت در کمیسیون عالی مساعدت‌های حقوقی نیز در لینک داده شده موجود می‌باشد. لطف نموده فورم مربوطه را به طور دقیق تکمیل و بعد از تایید ریاست عمومی مؤسسات غیردولتی وزارت اقتصاد، به ریاست عمومی مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه، تسلیم نمایید.  

لینک فورم و طرزالعمل به صورت PDF

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۲۰:۲۹
Background image

کمیته‌های سه‌گانه بازنگری و تعدیل قانون احزاب، قانون جمعیت‌ها و قانون تمویل مالی احزاب سیاسی، آغاز به کار کرد.

بر اساس طرحی که قبلاً از طرف وزارت عدلیه ج.ا.ا، به ریاست جمهوری ارائه شده بود، ایجاد کمیته‌های سه‌گانه بازنگری و تعدیل قانون احزاب، قانون جمعیت‌ها و قانون تمویل مالی احزاب سیاسی، از. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۱۹:۱۳
Background image

پیام تسلیت در رابطه به وفات محترم محمد یوسف غضنفر نمایندۀ فوق العاده جلالتمآب رییس جمهور در امور توسعه اقتصادی و تجارتی و کاهش فقر؛

باكمال تأسف اطلاع حاصل نموديم که محترم محمد یوسف غضنفر شخصیت حلیم، مردم‌ دار و خیر اندیش کشور در اثر بیماری کووید19 داعی اجل را لبیک گفته و جان به حق سپرد.

انالله وانااليه راجعون!. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۹:۵۳
Background image

برای اطلاع‌دهندگان جرایم فساد اداری، مکافات تشویقی پیش‌بینی شده‌است

مقرره اعاده دارایی‌های غیر قانونی ناشی از جرایم فساد اداری پس از تصویب در کابینه همراه با قانون تنظیم امور زندان‌ها، قانون اداری عالی تفتیش و ضمیمه شماره 1 قانون سلاح ناریه و مواد. . .

BACK TO NEWS