اطلاعیه وزارت عدلیه درباره آغاز روند ارزیابی وکلای مدافع

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۰:۱۰

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز شنبه، 26 ذوالقعده مصادف با 4 سرطان، ارزیابی وکلای مدافع و تجدید جواز نامه‌های آنان را عملاً آغاز می‌کند.

 بنا بر این، آن عده از وکلای مدافعی که قبلاً در خواستی‌های خویش را به مدیریت اداری ریاست وکلای مدافع جهت اشتراک در روند ارزیابی تسلیم نموده اند، حسب جدول ذیل به مقر تعمیر معینیت مسلکی وزارت عدلیه از ساعت 8:30 صبح الی 12:30 ظهر بر اساس شماره مسلسل فهرست حاضر گردند.

همچنان ارزیابی دوره دوم و سوم به ترتیب به تاریخ 29 ذوالقعده و 3 ذوالحجه 1443 مصادف با روز های سه‌شنبه و شبنه برگزار می‌گردد. وکلای محترم مطلع باشند.

برای دریافت جدول اینجا کلیک کنید:

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۵ - ۸:۳۹
Background image

نشست رؤسای مرکزی وزارت عدلیه برگزار شد

نشست رؤسای مرکزی وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان روز سه شنبه، 6 ذوالحجه به ریاست شیخ الحدیث مولوی صاحب عبدالحکیم شرعی، سرپرست این وزارت برگزار گردید.

در این نشست در مورد زلزله اخیر. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۳:۲۳
Background image

اعلام نتایج دور سوم ارزیابی وکلای مدافع

وزارت عدلیه دور سوم روند ارزیابی وکلای مدافع را روز شنبه، 11 سرطان با 49 تن اشتراک کننده  وکلای مدافع در این وزارت، برگزار کرد.

بر اساس ارزیابی که صورت گرفته از 49 تن اشتراک کننده، 48. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۹ - ۱۱:۱
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور سوم روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز ‌شنبه، 3 ذوالحجه مصادف با11سرطان، 50 تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های مورد. . .

BACK TO NEWS