اطلاعیه امتحان شمولیت دور چهارم ستاژ تقنینی وزارت عدلیه برای سال 1399

waheed
شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۴:۹

قابل توجه متقاضیان و درخواست دهندگان دور چهارم ستاژ تقنینی وزارت عدلیه ج.ا.ا!
به اطلاع آن عده متقاضیان که درخواست اشتراک در برنامه ستاژ تقنینی سال 1399 داده بودند، رسانیده می‌شود اسنادی که به ایمیل آدرس این وزارت مواصلت ورزیده بود مورد ارزیابی کمیته امتحانات برنامه ستاژ تقنینی وزارت عدلیه قرار گرفت. در نتیجه، آن عده‌ای که واجد امتحان شمولیت شناخته شدند برای شان کارت امتحان همراه با سایر معلومات مورد نیاز امتحان از قبیل تاریخ، زمان، مکان و منابع امتحان شمولیت به ایمیل آدرس های متقاضیان واجد ارسال گردیده است. 
یکبار دیگر تأکید می‌گردد تا درخواست دهندگان محترم، جهت دریافت کارت امتحان و سایر معلومات به ایمیل آدرس درج شده در فورم درخواست شان یا آدرس ایمیل که اسنادها ذریعۀ آن ارسال گردیده، مراجعه نموده و کارت امتحان خویش را دریافت نمایند.
همچنان برای غیر واجدین ایمیل جداگانه با ذکر دلایل آن ارسال گردیده است. 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۲۰:۲۹
Background image

کمیته‌های سه‌گانه بازنگری و تعدیل قانون احزاب، قانون جمعیت‌ها و قانون تمویل مالی احزاب سیاسی، آغاز به کار کرد.

بر اساس طرحی که قبلاً از طرف وزارت عدلیه ج.ا.ا، به ریاست جمهوری ارائه شده بود، ایجاد کمیته‌های سه‌گانه بازنگری و تعدیل قانون احزاب، قانون جمعیت‌ها و قانون تمویل مالی احزاب سیاسی، از. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۱۹:۱۳
Background image

پیام تسلیت در رابطه به وفات محترم محمد یوسف غضنفر نمایندۀ فوق العاده جلالتمآب رییس جمهور در امور توسعه اقتصادی و تجارتی و کاهش فقر؛

باكمال تأسف اطلاع حاصل نموديم که محترم محمد یوسف غضنفر شخصیت حلیم، مردم‌ دار و خیر اندیش کشور در اثر بیماری کووید19 داعی اجل را لبیک گفته و جان به حق سپرد.

انالله وانااليه راجعون!. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۹:۵۳
Background image

برای اطلاع‌دهندگان جرایم فساد اداری، مکافات تشویقی پیش‌بینی شده‌است

مقرره اعاده دارایی‌های غیر قانونی ناشی از جرایم فساد اداری پس از تصویب در کابینه همراه با قانون تنظیم امور زندان‌ها، قانون اداری عالی تفتیش و ضمیمه شماره 1 قانون سلاح ناریه و مواد. . .

BACK TO NEWS