از ۲۴ دارالوکاله در  ناحیه چهارم شهر کابل نظارت صورت گرفت

hayat_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۹:۵۸
.

هیأت نظارت ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه، از ۲۴ دارالوکاله در ناحیه چهارم شهر کابل کنترول و نظارت نموده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت روز شنبه، ۱۸ جمادی الاول، ۱۴ دارالوکاله را در ناحیه چهارم شهر کابل مورد بررسی و کنترول قرار داد که از این میان ۲ دارالوکاله به دلیل عدم رعایت مواد طرزالعمل انسجام وکلای مدافع، مسدود گردید و همچنین ۵ دارالوکاله دیگر که مهر وکالت آن‌ها با ناحیه فعالیت شان مطابقت نداشت، مهرهای شان قید گردید تا متصدیان آن‌ها به ریاست وکلای مدافع مراجعه نموده و به تغییر مهرهای شان اقدام نمایند.

این هیأت روز دوشنبه هفته گذشته نیز از ۱۰ دارالوکاله در این ناحیه نظارت نمود که از این میان ۱ دارالوکاله را که معیاد جوازآن ختم گردیده بود و ۴ دارالوکاله دیگر را که محل فعالیت آنان با جواز شان مطابقت نداشت، مهرهای شان را قید نمود و به متصدیان آنها توصیه کرد تا محل فعالیت شان را مطابق به جواز شان تنظیم نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۱
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۲۱ شعبان به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

مراسمی که به همین مناسبت. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴
Background image

برگزاری برنامه معلوماتی یک روزه درباره وکالت دفاع در پوهنتون ننگرهار

ریاست عدلیه ولایت ننگرهار برنامه معلوماتی یک روزه راجع به وکالت دفاع را برای ۴۵ تن از محصلان رشته‌های شرعیات و حقوق پوهنتون ننگرهار برگزار کرد.

این برنامه روز پنج شنبه، ۱۸ شعبان بر. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۱
Background image

از ۲۰ دارالوکاله در کابل نظارت صورت گرفت

ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه، ۲۰ دارالوکاله را در نواحی اول و دوم شهر کابل بررسی و نظارت کرد.

با انجام این نظارت و بررسی که از طرف هیأت نظارتی این ریاست به روز سه شنبه، ۱۳ شعبان صورت. . .

BACK TO NEWS