از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی، امتحان اخذ شد

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۴:۵۷
.

ریاست رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه به سلسله ارزیابی‌های قبلی اش، روز سه‌شنبه، ۱۱ ربیع الاول برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی را در مقر این وزارت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی حافظ عبدالصمد عمری، رییس عمومی انسجام وزارت عدلیه و سایر مسوولین این ریاست از جریان امتحان نظارت نمودند. در این امتحان در حدود ۲۱ تن از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی اشتراک نموده بودند.

وزارت عدلیه به منظور توزیع جواز فعالیت عریضه نویسی به افراد شایسته، هر از گاهی از متقاضیان جواز عریضه نویسی در این وزارت امتحان اخذ می‌نماید تا به افراد شایسته و با استعداد به صورت اصولی و شفاف جواز توزیع شود و نیز در کار مردم سهولت ایجاد گردد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS