از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی، امتحان اخذ شد

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۴:۵۷
.

ریاست رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه به سلسله ارزیابی‌های قبلی اش، روز سه‌شنبه، ۱۱ ربیع الاول برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی را در مقر این وزارت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی حافظ عبدالصمد عمری، رییس عمومی انسجام وزارت عدلیه و سایر مسوولین این ریاست از جریان امتحان نظارت نمودند. در این امتحان در حدود ۲۱ تن از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی اشتراک نموده بودند.

وزارت عدلیه به منظور توزیع جواز فعالیت عریضه نویسی به افراد شایسته، هر از گاهی از متقاضیان جواز عریضه نویسی در این وزارت امتحان اخذ می‌نماید تا به افراد شایسته و با استعداد به صورت اصولی و شفاف جواز توزیع شود و نیز در کار مردم سهولت ایجاد گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰
Background image

بررسی و نظارت از ۱۸ دارالوکاله در ولایت بلخ

هیأت مشترک آمریت وکلای مدافع ریاست عدلیه ولایت بلخ و دیگر ادارات این ولایت از فعالیت تعدادی از وکلای مدافع و دارالوکاله‌ها در ناحیه پنجم شهر مزارشریف نظارت و بررسی کردند.
در نتیجه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۳۱
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی در ولایت پکتيکا امتحان اخذ شد

ریاست عدلیه ولایت پکتیکا روز چهارشنبه، ۵ ذوالحجه برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضایان جواز فعالیت عریضه نویسی این ولایت را برگزار کرد.
رییس عدلیه ولایت پکتيکا در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به. . .

BACK TO NEWS