نشست کمیتۀ تخنیکی کمیسیون عالی مبارزه با قاچاق انسان و قاچاق مهاجران برگزار گردید؛

waheed
دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۵:۱۲
نشست کمیتۀ تخنیکی کمیسیون عالی مبارزه با قاچاق انسان و قاچاق مهاجران برگزار گردید؛

6 اسد 1398

این نشست به ریاست نایف ریاضت رییس حمایت حقوق بشر وزارت عدلیه ج.ا.ا، و رییس کمیته تخنیکی مبارزه با قاچاق انسان و قاچاق مهاجران و با اشتراک نمایندگان ادارات عضوی این کمیسیون، در مقر این وزارت برگزار گردید.

در این نشست، آقای ریاضت پیرامون گزارش وزارت خارجه امریکا، مبارزه با قاچاق انسان و مواردی که در نشست بعدی کمیسیون عالی روی آن بحث خواهد شد، صحبت نموده و روی آن بحث صورت گرفت.

در ادامه، آقای محمدحسن سلیمی، عضو مسلکی حقوق بشر و عضو سکرتریت کمیسیون عالی مبارزه با قاچاق انسان و قاچاق مهاجران، پیرامون ارسال گزارش ربع اول سکرتریت کمیسیون عالی و غنامندی هرچه بیشتر این گزارش، به اعضای کمیته معلومات ارایه نمود.

در پایان، اشتراک کنندگان وعده نمودند که به زودی نظریات شان را پیرامون راه حل‌ها و تطبیق توصیه‌های گزارش وزارت خارجه امریکا در امر مبارزه با قاچاق انسان، شریک خواهند ساخت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۴:۴۶
Background image

متن سخنرانی جلالتمآب دکتر عبدالبصیر انور وزیر عدلیه دولت جمهوری اسلامی افغانستان در نشست بین الوزارتی اعتماد سازی برای تقویت تجارت بین المللی

 

سنگاپور، ۰۷ اگست ۲۰۱۹

جلالتمآبان روسای هیات‌ها، نمایندگان کشورها، خانم‌ها و آقایان!

بعد از ظهر تان بخیر!

اجازه فرمایید در ابتدا مراتب قدردانی عمیق خود را از جلالتمآبانوزیر عدلیه. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۲۰:۴۸
Background image

جلالتمآب دکتر عبدالبصیر انور وزیر عدلیه، کنوانسیون سنگاپور در مورد میانجی‌گری در منازعات ناشی از تجارت بین الملل را امضاء نمود

جلالتمآب دکتر عبدالبصیر انور وزیر عدلیه ج.ا.ا، بنابر دعوت آقای کی شانموگم وزیر قوانین و امور داخله کشور سنگاپور به منظور امضاء کنوانسیون سنگاپور و اشتراک در نشست مقامات عالی‌رتبه کشورها. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۴:۶
Background image

وزیر عدلیه با رییس دفتر چیکی پروژه عدالت، دیدار و گفتگو نمود؛

جلالتمآب دکتر عبدالبصیر انور وزیر عدلیه ج.ا.ا، با ایریک پوتریک رییس دفتر چیکی پروژه عدالت در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، در مورد پروژه عدالت معلومات ارایه گردیده و طرفین. . .

BACK TO NEWS