بنیاد خیریه دست کمک از سوی ریاست عدلیه ولایت ننگرهار مسدود شد

waheed
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۳۶
.

دفتر بنیاد خیریه دست کمک در ولایت ننگرهار بنا بر حکم مقام وزارت عدلیه توسط ریاست عدلیه ننگرهار و هیأت مربوطه مسدود و اموال آن ضبط گردید.

هیأت مشترک که در ترکیب آن نمایندگان مقام ولایت، ریاست عدلیه و قوماندانی امنیه ولایت ننگرهار حضور داشتند روز دوشنبه، 30 صفرالمظفر دفتر مذکور را مسدود کرد. همچنین تمام اموال این بنیاد شامل 25 قلم اجناس در حضور هیأت ضبط و به ریاست عدلیه تسلیم داده شد.

قابل یادآوری است که جواز بنیاد مذکور بر اساس حکم مقام وزارت عدلیه در ماه محرم الحرام لغو گردیده و به ریاست عدلیه ولایت ننگرهار هدایت داده شد که جلو فعالیت آن را بگیرد که این ریاست در هماهنگی با مقام ولایت و دیگر ارگان‌ها اقدام نمود.

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۲/۶/۳۱ - ۱۱:۲۴
Background image

رییس اتحادیه صرافان سرای شهزاده کابل طی پروسه انتخابات برگزیده شد

پروسه انتخابات به منظور انتخاب رییس برای اتحادیه صرافان سرای شهزاده کابل روز پنجشنبه، ۶ ربیع الاول تحت نظارت وزارت عدلیه به صورت شفاف برگزار شد. در نتیجه این انتخابات حاجی بهرام زدران،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۴:۵۸
Background image

اشتراک رییس عمومی انسجام در سمینار آگاهی دهی حقوقی اتحادیه رهنماهای معاملات شهر کابل

مولوی عبدالصمد عمری، رییس عمومی انسجام وزارت عدلیه و هیأت همراه شان، روز دوشنبه، ۳ ربیع الاول در سمینار آگاهی دهی حقوقی که از طرف اتحادیه رهنماهای معاملات شهر کابل برگزار گردیده بود،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۴:۱۲
Background image

برگزاری نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه

نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه امارت اسلامی، روز چهارشنبه، ۵ ربیع الاول به ریاست شیخ الحدیث مولوی عبدالکریم حیدر، معین مسلکی و با اشتراک رؤسای مرکزی و سایر مسوولان این وزارت برگزار. . .

BACK TO NEWS