بنیاد خیریه دست کمک از سوی ریاست عدلیه ولایت ننگرهار مسدود شد

waheed
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۳۶
.

دفتر بنیاد خیریه دست کمک در ولایت ننگرهار بنا بر حکم مقام وزارت عدلیه توسط ریاست عدلیه ننگرهار و هیأت مربوطه مسدود و اموال آن ضبط گردید.

هیأت مشترک که در ترکیب آن نمایندگان مقام ولایت، ریاست عدلیه و قوماندانی امنیه ولایت ننگرهار حضور داشتند روز دوشنبه، 30 صفرالمظفر دفتر مذکور را مسدود کرد. همچنین تمام اموال این بنیاد شامل 25 قلم اجناس در حضور هیأت ضبط و به ریاست عدلیه تسلیم داده شد.

قابل یادآوری است که جواز بنیاد مذکور بر اساس حکم مقام وزارت عدلیه در ماه محرم الحرام لغو گردیده و به ریاست عدلیه ولایت ننگرهار هدایت داده شد که جلو فعالیت آن را بگیرد که این ریاست در هماهنگی با مقام ولایت و دیگر ارگان‌ها اقدام نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۵:۲۵
Background image

برگزاری سیمینار کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌‎ و استرداد زمین‌های غصب‌شده در ولایت بلخ

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌ و استرداد زمین‌های غصب‌شده روز چهارشنبه، ۶ جمادی الاول سیمینار یک روزه را به منظور تشریح مقرره و لایحه این کمیسیون و فرمان امیرالمؤمنین حفظه الله در مورد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۹:۱۹
Background image

هزار جریب زمین در ولایت خوست امارتی تشخیص شد

به سلسله اقدامات در راستای جلوگیری از غصب زمین، هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در ولایت خوست از ساحه دشت سیگی این ولایت بازدید کرده و هزار جریب زمین را امارتی تشخیص نمود.

هیأت مذکور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۴:۱۳
Background image

۵۲۵۰ جریب زمین در ولایت پکتیکا امارتی تشخیص شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پکتیکا از زمین‌های قوم تاروخیل و زمین‌های اطراف دب در شهر شرن این ولایت بازدید کرده و۵۲۵۰ جریب زمین در اطراف دب را که از سوی برخی اشخاص تصرف شده،. . .

BACK TO NEWS