بنیاد خیریه دست کمک از سوی ریاست عدلیه ولایت ننگرهار مسدود شد

waheed
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۳۶
.

دفتر بنیاد خیریه دست کمک در ولایت ننگرهار بنا بر حکم مقام وزارت عدلیه توسط ریاست عدلیه ننگرهار و هیأت مربوطه مسدود و اموال آن ضبط گردید.

هیأت مشترک که در ترکیب آن نمایندگان مقام ولایت، ریاست عدلیه و قوماندانی امنیه ولایت ننگرهار حضور داشتند روز دوشنبه، 30 صفرالمظفر دفتر مذکور را مسدود کرد. همچنین تمام اموال این بنیاد شامل 25 قلم اجناس در حضور هیأت ضبط و به ریاست عدلیه تسلیم داده شد.

قابل یادآوری است که جواز بنیاد مذکور بر اساس حکم مقام وزارت عدلیه در ماه محرم الحرام لغو گردیده و به ریاست عدلیه ولایت ننگرهار هدایت داده شد که جلو فعالیت آن را بگیرد که این ریاست در هماهنگی با مقام ولایت و دیگر ارگان‌ها اقدام نمود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۱۵:۳۰
Background image

تثبیت بیش از ۲۳۲ هزار جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته در ۲۱ ولایت

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت‌های تخنیکی آن در ولایات طی ماه ذوالحجه سال ۱۴۴۵هجری قمری حدود ۲۳۲ هزار و ۱۸۰ جریب زمین را در ۲۱ ولایت کشور تثبیت کرده‌اند.

در این مدت ۶۲ جریب زمین. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۴۹
Background image

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه و وکلای مدافع ولایت پروان برگزار شد

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه ولایت پروان و وکلای مدافع این ولایت روز چهارشنبه، ۴ محرم الحرام به ریاست مولوی حیات الله امین، رییس عدلیه ولایت پروان و با حضور آمر مساعدت‌های حقوقی این. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۱۲
Background image

برای حدود ۲۴۰۰ تن در ۱۰ ولایت آگاهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه در مرکز و آمریت‌های ولایتی آن در ۹ ولایت دیگر برای ۲۳۸۰ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.

این برنامه‌‎ها روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۴ و. . .

BACK TO NEWS