برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

hayat_admin
شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
.

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر آگاهی عامه این ریاست در مورد اهمیت تعلیم و حقوق والدین به شاگردان این لیسه آگاهی ارایه نمود.  

وی از شاگردان این لیسه خواست که علم بیاموزند و به دیگران نیز بیاموزانند زیرا علم در زندگی انسان اهمیت زیاد داشته و تنها از طریق آموختن علم انسان به مقصد می‌رسد. او گفت که همه ما و شما باید علم بیاموزیم تا آینده روشن داشته باشیم.  

وی همچنان از شاگردان این لیسه خواست که به پدر و مادرشان احترام داشته و به گفته‌های آنان عمل نمایند. چون پدر و مادر بالای فرزندان شان حقوق زیاد داشته و دعای پدر و مادر باعث سعادت دنیا و آخرت انسان می‌گردد.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۵:۳۲
Background image

استرداد بیش از ۳۰ هزار و ۳۰۰ جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ۱۴ ولایت کشور در جریان ماه صفر المظفر سال ۱۴۴۵ در حدود ۳۰ هزار و ۳۱۱.۹۵۵ جریب زمین امارتی را بعد از بررسی و تثبیت، استرداد کرده و به ادارات مربوط آن. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۴:۵
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۶ ربیع الاول  ۱۴۴۵ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۱:۲
Background image

بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت میدان وردک

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و. . .

BACK TO NEWS