برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

barekzai_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
.

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به شمول مرکز در ولایت‌های کندهار، بادغیس، پکتيکا و خوست برگزار شد و در آن در رابطه به معرفی وزارت عدلیه، تربیت فرزندان در پرتو احکام شریعت اسلامی، حقوق و مکلفیت‌های شهروندان و دیگر موضوعات مهم اگاهی‌دهی صورت گرفت.
وزارت عدلیه، برنامه‌های اگاهی‌دهی حقوقی را به شمول مرکز در تمام ولایات کشور برگزار می‌کند و هدف آن این است که مردم درباره حقوق خویش آگاهی حاصل نموده و از آن جهت حل مشکلات حقوقی در زندگی روزمره خویش استفاده کنند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۴۹
Background image

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه و وکلای مدافع ولایت پروان برگزار شد

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه ولایت پروان و وکلای مدافع این ولایت روز چهارشنبه، ۴ محرم الحرام به ریاست مولوی حیات الله امین، رییس عدلیه ولایت پروان و با حضور آمر مساعدت‌های حقوقی این. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۱۲
Background image

برای حدود ۲۴۰۰ تن در ۱۰ ولایت آگاهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه در مرکز و آمریت‌های ولایتی آن در ۹ ولایت دیگر برای ۲۳۸۰ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.

این برنامه‌‎ها روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۴ و. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۲
Background image

برگزاری نشست هماهنگی میان ریاست های عدلیه و زراعت ولایت غزنی

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه و ریاست زراعت ولایت غزنی روز چهارشنبه، ۴ محرم الحرام با حضور مولوی مطیع الحق عثمان، رییس عدلیه و هیأت همراه شان و مولوی گلاب‌الدین ذبیح‌الله، رییس زراعت در. . .

BACK TO NEWS