بازدید از ریاست عدلیه ولایت پکتیا

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۹:۳۲

به سلسله بازدیدها و نظارت از ریاست‌های عدلیه ولایات، یک هیأت هشت نفره متشکل از رؤسا و نمایندگان ادارات مختلف به ریاست مفتی فضل هادی «صاحب زاده» رییس مالی و اداری وزارت عدلیه به ولایت پکتیا سفر نمودند.
این هیأت، ابتدأ از بخش‌های مختلف ریاست عدلیه این ولایت بازدید و نظارت کرده و چگونگی اجراآت مسلکی و اداری کارمندان این ریاست را نظارت و بررسی نمودند. هیأت مذکور ضمن موجودی اجناس و معلومات در مورد کارمندان این ریاست به مشکلات آنها گوش داده و به منظور حل آن به آنها هدایات لازم سپرد.
این هیأت همچنان با شیخ صاحب عزیزالرحمن، معاون والی ولایت پکتیا دیدار کرده و مشکلات مربوط به ریاست عدلیه را با وی شریک نمودند. معاون والی وعده داد که به مشکلات ریاست عدلیه رسیدگی خواهد کرد. در این دیدار بر هماهنگی بیشتر میان ریاست عدلیه و مقام محترم ولایت پکتیا تأکید صورت گرفت.
هیأت مذکور همچنان به منظور شریک ساختن مشکلات ریاست عدلیه و هماهنگی بیشتر، با مستوفی و رییس محاکم این ولایت دیدار کرده، نظریات و پیشنهادات‌شان را به منظور هماهنگی و تسریع در امور باهم شریک نمودند

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۵:۲۰
Background image

بررسی‌ها درباره ۴۰۰۰ جریب زمین غصب شده در ولسوالی شکردره کابل آغاز می‌شود

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین و تشخیص و تثبیت زمین‌های غصب شده ولایات کابل، پروان، پنجشیر و پکتیکا در جریان دو روز گذشته نشست‌های‌شان را برگزار نمودند.

هیأت تخنیکی ولایت کابل. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۴:۲۷
Background image

ثبت و سروی بیش از ۶۷۷ هزار جریب زمین طی ۸ ماه گذشته در هرات

در ۸ ماه گذشته بیش از ۶۷۷ هزار جریب زمین در ولایت هرات به کوشش آمریت قضایای امارت ریاست عدلیه و ادارات ذیربط در این ولایت ثبت و سروی گردیده است.

زمین‌های ثبت و سروی شده شامل 477 هزارو. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۱۵:۴
Background image

برگزاری جلسات و آغاز کارهای عملی هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین، در چهار ولایت

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین و تشخیص و تثبیت زمین‌های غصب شده ولایات هلمند، دایکندی، میدان وردک و کاپیسا در جریان دو روز گذشته جلسات و کارهای عملی شان را آغاز نموده و از ساحات و. . .

BACK TO NEWS