معین مسلکی وزارت عدلیه معرفی شد

waheed
Sun, May 02 2021 12:52 PM
.

قانون‌پوه فضل احمد معنوی، وزیر عدلیه کشور طی یک مراسم رسمی قانون‌وال عبدالمجید غنی‌زاده را که بر بنیاد پیشنهاد این وزارت و منظوری ریاست جمهوری به حیث معین مسلکی وزارت عدلیه تعیین شده، به سمت‌اش معرفی کرد.

وزیر عدلیه در این مراسم ضمن تبریکی مسوولیت جدید به آقای غنی‌زاده گفت که ضرورت جدی احساس می‌شد تا در این سمت فردی که دارای شایستگی‌های مسلکی و کاری است، گماشته شود و خالی بودن این کرسی یک مشکل جدی به هیأت رهبری وزارت بود.

وی افزود که معین مسلکی جدید وزارت عدلیه کارکردهای خوب و تجربه زیادی در عرصه قانون‌گذاری دارد و مطمیناً از عهده این مسوولیت نیز بر می‌آید.

.

آقای معنوی گفت که تعهد ما آوردن تغییرات و اصلاحات در وزارت عدلیه و سهل ساختن روند ارایه خدمات به مردم است. وی به معین مسلکی این وزارت در امور کاری و کمک به آوردن اصلاحات در وزارت عدلیه آرزوی موفقیت کرد.

وزیر عدلیه گفت: «این اولین پیشنهاد مقرری است که به ریاست جمهوری فرستادیم و تصمیمی مشترک رهبری وزارت بدون هیچ نوع سلیقه سیاسی بوده است. همانطور که در روز نخست کارم گفته بودم، امیدوارم ثابت کرده باشم که شایسته سالاری برای ما یک اصل است.»

در همین حال، عبدالمجید غنی‌زاده، معین مسلکی وزارت عدلیه با سپاسگزاری از اعتماد رهبری این وزارت و ریاست جمهوری گفت که تلاش می‌کند این مسوولیت را با حمایت همه همکارانش به وجه احسن به پیش ببرد.

.

وی اطمینان داد که در تطبیق برنامه‌های اصلاحی این وزارت از هیچ سعی و تلاش دریغ نخواهد کرد.

آقای غنی‌زاده پیش از این به عنوان رییس عمومی انستیتوت امور قانون‌گذاری و تحقیقات علمی – حقوقی وزارت عدلیه کار می‌کرد.

خبرها

Sat, Apr 10 2021 3:19 PM
Background image

Accentuation of Minister of Justice on the Provision of Legal Attorney for Destitute Citizens in Remote Areas of the Country

At the fifth round meeting of the High Commission for Legal Aid, both Minister of Justice and the Director of the High Commission for Legal Aid emphasized on the presence of defense. . .

Sun, Apr 04 2021 5:57 PM
Background image

Ministry of Justice Commences Fifth Round of Legislative Stage

The fifth round of Ministry of Justice’s legislative stage officially commenced during a ceremony attended by Qanoonpooh Fazal Ahmad Manawi- Minister of Justice and other officials of. . .

BACK TO NEWS