نصاب آموزشی ستاژ تقنینی و ستاژ حقوقی وزارت عدلیه بازنگری می‌شود

waheed
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۷ - ۱۵:۵۴
.

وزارت عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان برنامه‌ای را به منظور بازنگری نصاب آموزشی ستاژ تقنینی و ستاژ حقوقی داخل خدمت این وزارت برگزار کرد.

این برنامه روز دوشنبه، 27 ثور با اشتراک عبدالمجید غنی‌زاده، معین مسلکی وزارت عدلیه و نمایندگان ارگان‌های عدلی و قضایی و سایر ادارات مرتبط آغاز شد که برای سه روز ادامه دارد.

قرار است در این برنامه مضامین و موضوعات شامل نصاب آموزشی فعلی ستاژ تقنینی و ستاژ حقوقی داخل خدمت وزارت عدلیه مرور شده و مطابق به نیازهای روز حقوقی و تحولات جدید در عرصه کاری ارگان‌های عدلی و قضایی عیار گردد.

.

معین مسلکی وزارت عدلیه در سخنان افتتاحیه این برنامه سه روزه در مورد ستاژ تقنینی و ستاژ حقوقی داخل خدمت این وزارت و نصاب آموزشی آن معلومات داد. وی از اشتراک کنندگان خواست تا نظریات و پیشنهادات اصلاحی شان را با این وزارت شریک سازند تا یک نصاب آموزشی مطابق به نیاز روز و روند کاری ادارات عدلی و قضایی تهیه گردد.

برنامه ستاژ تقنینی وزارت عدلیه به منظور ارتقای ظرفیت کارکنان امور حقوقی و تقنینی ادارات دولتی و فارغان رشته‌های حقوق و شرعیات و برنامه ستاژ حقوقی داخل خدمت این وزارت به منظور ارتقای ظرفیت کارکنان مسلی ریاست‌های حقوق و قضایای دولت، همه ساله برگزار می‌شود.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱ - ۱۳:۱
Background image

وزارت عدلیه با 7 اداره دولتی به منظور افزایش آگاهی حقوقی شهروندان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

وزارت عدلیه به منظور تقویت روند آگاهی‌دهی حقوقی به شهروندان با 7 اداره دولتی شامل وزارت‌‌های اطلاعات و فرهنگ، تحصیلات عالی، امور زنان، معارف، ارشاد، حج و اوقاف، مخابرات و تکنالوژی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۹ - ۱۰:۲۲
Background image

فعالیت پوهنتون‌های بین‌المللی در کشور قانونی می‌شود

کمیته موظف حل مشکلات قانونی فراراه ایجاد و فعالیت پوهنتون‌های بین‌المللی در کشور در جلسه‌ای با اشتراک قانون‌وال عبدالمجید غنی‌زاده، معین مسلکی وزارت عدلیه روی قانونی‌سازی فعالیت این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۲:۲۵
Background image

رییس عدلیه ولایت پنجشیر معرفی شد

عبدالمجید لایق، رییس پیشین عدلیه ولایت کاپیسا که به تازگی به حیث رییس عدلیه ولایت پنجشیر تعیین گردیده، طی مراسمی از سوی قانونوال عبدالمجید غنی زاده معین مسلکی وزارت عدلیه به کارمندان و. . .

BACK TO NEWS