معین اداری وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت بامیان و سایر بخش‌های آن دیدار نمود.

waheed
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۸:۵۲
معین اداری وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت بامیان و سایر بخش‌های آن دیدار نمود

26 اسد 1398

الحاج سید محمد هاشمی معین اداری وزارت عدلیه ج.ا.ا، به منظور بررسی و ارزیابی از اجراآت ریاست عدلیه و سایر بخش های آن، به ولایت بامیان سفر نمود.  

در این سفر، معین وزارت عدلیه با محترم محمد طاهر زهیر والی بامیان دیدار نموده و هدف از سفرش به این ولایت را بررسی و ارزیابی از اجراآت ریاست عدلیه، آمریت‌های حقوق، قضایای دولت، مساعدت‌های حقوقی، مرکز اصلاح و تربیت اطفال و مدیریت عمومی اداری آن ریاست و همچنان ارزیابی مدیریت‌های حقوق ولسوالی‌های یکاولنگ، پنجاب و ورس آن ولایت عنوان نمود. وی از اداره محلی بامیان خواهان همکاری‌های بیشتر با ریاست عدلیه آن ولایت گردید.  

.

در این دیدار، والی بامیان به ادامه همکاری‌ها و هماهنگی‌ بیشتر بین ریاست عدلیه و مقام ولایت تأکید نموده، گزارشی از اجراآت مؤثر و دقیق این ریاست در همکاری با اداره محلی را ارایه نمود. والی بامیان وزارت عدلیه را جزء از کلیدی‌ترین وزارت خانه‌ها در کشور عنوان نموده از سفر آقای هاشمی به این ولایت که به هدف بهتر شدن اجراآت کاری، تطبیق قانون و ایجاد شفافیت در اداره می‌باشد، تشکری نمود.

در ادامه این سفر، معین اداری وزارت عدلیه از روند کار تعمیر جدید مرکز اصلاح و تربیت اطفال نظارت نموده و به شرکت قراردادی هدایت داد تا در زمان تعیین شده در قرارداد، کار این پروژه را تکمیل و آماده تسلیمی نماید، که در غیر آن مطابق قانون جریمه خواهد شد. وی هم‌چنان از ریاست عدلیه آن ولایت دیدن نموده و اجراآت کارمندان آن ریاست و چالش‌های موجود را مورد ارزیابی قرار داد. همچنان، معین وزارت عدلیه با تعدادی از نهادهای مدنی و متنفذین بامیان دیدار کرده و مشکلات آنها را استماع نمود.

...

در بخش دیگر این سفر، آقای هاشمی در حالیکه رییس عدلیه ولایت بامیان نیز ایشان را همراهی می‌نمود، از ولسوالی‌های ورس، پنجاب و یکاولنگ دیدن نموده و با ولسوالان وهیئت رهبری آن ولسوالی‌ها ملاقات نمودند. ایشان همچنان از مدیریت‌های حقوق ولسوالی‌های یاد شده دیدن نموده و کارکردهای آنها را مورد ارزیابی قرار دادند.

در ختم این سفر، معین وزارت عدلیه، مجدداً با والی بامیان دیدار نموده و نتایج ارزیابی‌های‌شان از کارکردهای ریاست عدلیه و سایر بخش‌های آن را با ایشان شریک ساختند. آقای هاشمی از مقام ولایت در جهت تطبیق قرار استردادی آمریت قضایای دولت ریاست عدلیه بامیان در مورد باغ زنانه شش‌پل، تأمین امنیت ریاست عدلیه و حل مشکلات دفاتر کاری مدیریت‌های حقوق ولسوالی‌های ورس، پنجاب و یکاولنگ، خواهان همکاری شدند که والی بامیان در هر سه مورد فوق قول قاطع تطبیق و همکاری دادند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۲۰:۱۲
Background image

معین امور اجتماعی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت کاپیسا و سایر بخش‌های آن دیدار نمود.

دکتر زکیه عادلی معین امور اجتماعی وزارت عدلیه ج.ا.ا با هیئت همراه خویش به ولایت کاپیسا سفر نموده و از ریاست عدلیه و مرکز اصلاح و تربیت اطفال در آن ولایت دیدار نمود.

 معین وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۱۳:۳۸
Background image

معین مالی و اداری وزارت عدلیه با والی دایکندی دیدار کرد.

یک‌شنبه، 3 سنبله 1398

الحاج سید محمد هاشمی، معین اداری وزارت عدلیه ج.ا.ا و هیئت همراه شان، به منظور بررسی و ارزیابی از اجراآت ریاست عدلیه و سایر بخش‌های آن، به ولایت دایکندی سفر نمودند. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۸:۵۲
Background image

معین اداری وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت بامیان و سایر بخش‌های آن دیدار نمود.

26 اسد 1398

الحاج سید محمد هاشمی معین اداری وزارت عدلیه ج.ا.ا، به منظور بررسی و ارزیابی از اجراآت ریاست عدلیه و سایر بخش های آن، به ولایت بامیان سفر نمود.  

در این سفر، معین وزارت. . .

BACK TO NEWS