مرکز اطلاعات و رسانه‌های حکومت از وزارت عدلیه، دیگر ادارات امارتی و رسانه‌ها تقدیر کرد

waheed
Sun, Sep 25 2022 2:12 PM
..

مرکز اطلاعات و رسانه‌های حکومت در مراسمی که روز شنبه، 28 صفرالمظفر به منظور تقدیر از ادارات امارتی و رسانه‌ها در قصر چهار چنار ارگ برگزار نموده بود، از وزارت عدلیه تقدیر نمود.

در این مراسم که به پاس همکاری همه جانبه و سهم گیری فعال ادارات امارتی و رسانه‌ها در برنامه حسابدهی دولت به ملت برگزار شده بود، مقامات عالی رتبه امارت اسلامی، هیأت رهبری و مسوولان مطبوعاتی ادارات و نمایندگان رسانه‌های دولتی و خصوصی اشتراک نموده بودند.

شیخ عبدالکریم حیدر معین مسلکی وزارت عدلیه و مولوی عبدالحمید جهادیار سخنگوی این وزارت به نمایندگی از وزارت عدلیه نیز در این مراسم شرکت نموده و تقدیرنامه وزارت عدلیه را دریافت نمودند.

در این مراسم به 43 وزارت خانه و اداره مستقل و همچنان به رسانه‌ها و شماری از خبرنگاران نیز تقدیرنامه توزیع گردید.  

.

دراین مراسم، داکتر ملا عبدالواسع صابر پیام رییس الوزراء را قرائت نموده و سپس الحاج ملا عبدالغنی برادر در مورد دستاوردهای امارت اسلامی صحبت کرد. ملا برادر، حاکمیت نظام شرعی در تمام کشور، تأمین بودجه ملی از عواید داخلی، ثبات پول افغانی، تادیه معاشات به وقت آن، تسریع روند کاری، ایجاد زمینه کار، پیشرفت در عرصه تعلیمی و تحصیلی، آغاز پروژه های جدید، ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری برای متشبثین داخلی و خارجی و جمع آوری گداها را از جمله دستاورد های امارت اسلامی یاد نمود.

در این مراسم، مولوی عبدالسلام حنفی نیز در مورد دستاورد های امارت اسلامی روشنی انداخته و به همسایه گان افغانستان و تمام کشورها اطمینان داد که امارت اسلامی خواهان حفظ روابط به اساس احترام متقابل با تمام جهان می باشد.

او همچنین گفت که امارت اسلامی به آزادی بیان و رسانه‌ها بر اساس اصول امارت اسلامی متعهد است.

تازه ترین اخبار

Sat, Jan 28 2023 3:31 PM
Background image

32 دفتر رهنمای معاملات در شهر کابل به دلیل فعالیت غیر قانونی مسدود شده است

د عدلیې وزارت د معاملو د لارښوونې او د عریضې لیکوونکو د چارو ریاست د ۱۴۰۱ کال د مرغومي میاشت په ترڅ کې د معاملو د لارښوونې له ۱۹۵ دفترونو څخه په کابل ولایت کې نظارت او بررسي ترسره کړه. . .

Sat, Jan 28 2023 3:22 PM
Background image

بیش از ۱۴۳ جریب زمین در ولایات دایکندی و سرپل امارتی تثبیت شد

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات دایکندی و سرپل از برخی ساحات در این ولایات بازدید کرده و بیش از ۱۴۳ جریب زمین را امارتی تثبیت کردند.

هیأت تخنیکی ولایت دایکندی از سه قطعه. . .

Thu, Jan 26 2023 1:14 PM
Background image

حدود ۸۷۰۰۰ جریب زمین در ولایت بادغیس بررسی شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بادغیس از برخی ساحات در این ولایت بازدید کرده و زمین‌های آن را بررسی کرد.

هیأت مذکور به قریه لامان و بند سبزک رفته و از زمین‌های پشته لامان که طی. . .

BACK TO NEWS