دیدار وزیر عدلیه با معاون دفتر یونیسف

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۱

شیخ الحدیث مولوی صاحب عبدالحکیم شرعی سرپرست وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان، روز سه‌شنبه، 17 حوت 1400 با خانم الیس، معاون دفتر یونیسف در افغانستان و هیأت همراه شان در دفتر کار خود دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، معاون دفتر یونیسف از همکاری های این دفتر با حکومت قبلی و وزارت عدلیه یاد نموده گفت که ما می خواهیم به کمک های خود با امارت اسلامی و وزارت عدلیه ادامه داده و در ساحه قوانینی که مربوط به اطفال می‌شود، این وزارت را کمک تخنیکی نماییم. وی افزود که ما آمدیم تا در راستای محافظت از اطفال با امارت اسلامی و وزارت عدلیه همکاری صادقانه داشته باشیم.
سرپرست وزارت عدلیه، ضمن خوش آمدید به آنها گفت که کمک در راستای حقوق، تعلیم و تربیه اطفال بهترین نوع کمک ها با اطفال است. وی همچنان در مورد حقوق زنان گفت که امارت اسلامی افغانستان مخالف حقوق زنان نیست بلکه طرفدار حقوق زنان برمبنای شریعت و دین مقدس اسلام می‌باشد. وی افزود که در اسلام به حقوق زنان تأکید زیاد شده و اسلام بیشترین حقوق را به زنان داده است.
سرپرست وزارت عدلیه، در مورد اشتراک هیأت امارت اسلامی افغانستان در کنفرانس اوسلو و ملاقات‌های انجام شده با نمایندگان کشورهای خارجی به معاون دفتر یونیسف معلومات داده و از پیشرفت های امارت اسلامی افغانستان نیز یاد نمود.
سرپرست وزارت عدلیه از کمبود دوا، داکتر و امبولانس مجهز در بخش صحی این وزارت نیز یاد نموده و خواهان کمک و همکاری در این زمینه گردیدند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۱۲:۳۵
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور دوازدهم روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز شنبه،۱۵محرم الحرام  مصادف با ۲۲ اسد، ۲۴ تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های مورد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۹:۴۶
Background image

اعلام نتایج دور یازدهم ارزیابی وکلای مدافع

وزارت عدلیه دور یازدهم روند ارزیابی وکلای مدافع را روز سه شنبه، ۱۸ اسد با ۵۰ تن اشتراک کننده  وکلای مدافع در این وزارت، برگزار کرد.

بر اساس ارزیابی که صورت گرفته از۵۰ تن اشتراک کننده،۴. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۷ - ۱۲:۲۰
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور یازدهم روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز سه شنبه،11 محرم الحرام  مصادف با 18 اسد،50 تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های مورد. . .

BACK TO NEWS