دیدار وزیر عدلیه با معاون دفتر یونیسف

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۱

شیخ الحدیث مولوی صاحب عبدالحکیم شرعی سرپرست وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان، روز سه‌شنبه، 17 حوت 1400 با خانم الیس، معاون دفتر یونیسف در افغانستان و هیأت همراه شان در دفتر کار خود دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، معاون دفتر یونیسف از همکاری های این دفتر با حکومت قبلی و وزارت عدلیه یاد نموده گفت که ما می خواهیم به کمک های خود با امارت اسلامی و وزارت عدلیه ادامه داده و در ساحه قوانینی که مربوط به اطفال می‌شود، این وزارت را کمک تخنیکی نماییم. وی افزود که ما آمدیم تا در راستای محافظت از اطفال با امارت اسلامی و وزارت عدلیه همکاری صادقانه داشته باشیم.
سرپرست وزارت عدلیه، ضمن خوش آمدید به آنها گفت که کمک در راستای حقوق، تعلیم و تربیه اطفال بهترین نوع کمک ها با اطفال است. وی همچنان در مورد حقوق زنان گفت که امارت اسلامی افغانستان مخالف حقوق زنان نیست بلکه طرفدار حقوق زنان برمبنای شریعت و دین مقدس اسلام می‌باشد. وی افزود که در اسلام به حقوق زنان تأکید زیاد شده و اسلام بیشترین حقوق را به زنان داده است.
سرپرست وزارت عدلیه، در مورد اشتراک هیأت امارت اسلامی افغانستان در کنفرانس اوسلو و ملاقات‌های انجام شده با نمایندگان کشورهای خارجی به معاون دفتر یونیسف معلومات داده و از پیشرفت های امارت اسلامی افغانستان نیز یاد نمود.
سرپرست وزارت عدلیه از کمبود دوا، داکتر و امبولانس مجهز در بخش صحی این وزارت نیز یاد نموده و خواهان کمک و همکاری در این زمینه گردیدند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS