برگزاری نشست هماهنگی میان ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه و ریاست هماهنگی با ارگان‌های عدلی و قضایی اداره تنظیم امور زندان‌ها

barekzai_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۱:۵۳
.

نشست هماهنگی میان مفتی احمد ضیا خبیب، رییس مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه و مولوی عبدالله، رییس هماهنگی ارگان‌های عدلی و قضایی تنظیم اداره تنظیم امور زندان‌ها روز چهارشنبه، ۴ محرم الحرام در مقر اداره مذکور برگزار شد.

در این نشست که به منظور ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر برگزار گردیده بود موضوعات ارایه مساعدت‌های حقوقی و چگونگی ارایه مشوره‌های حقوقی، دسترسی زندانیان به مساعدت‌های حقوقی در قضیه های جزایی و تطبیق برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برای زندانیان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

مفتی احمدضیا خبیب، رییس مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه مسوولیت‌های این ریاست را توضیح داده و گفت که ریاست مذکور در قضایای جزایی برای تمام مظنونین و متهمین بی‌بضاعت و در قضایای فامیلی برای زنان و اطفال بی‌بضاعت مساعدت و مشوره حقوقی رایگان ارایه می‌کند.

در این نشست مولوی عبدالله، رییس هماهنگی این اداره از برگزاری همچنین نشست‌ها و از فعالیت‌های ریاست مساعدت های حقوقی ابراز خرسندی نمود و اطمینان همکاری داد. وی افزود که آمریت های زندان‌های ولایتی در زمینه تطبیق برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی و در همچنین بخش‌های دیگر همکاری لازم خواهد کرد.

ریاست مساعدت های حقوقی وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن در سرتاسر کشور در زمینه ارایه مساعدت‌های حقوقی رایگان برای محکوم علیه یا متهم و مظنون بی بضاعت و در قضیه‌های فامیلی در بخش دفاع از حقوق زنان و اطفال، مجنی علیه و دیگر اقشار آسیب پذیر بی بضاعت فعالیت می‌نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۱۲:۱۶
Background image

نظارت معین اداری وزارت عدلیه از روند امتحان رقابتی بست‌های خالی این وزارت

وزارت عدلیه امارت اسلامی روز پنجشنبه، ۱۲ محرم الحرام امتحان رقابتی چهار بست خالی ریاست عمومي انسجام این وزارت را از طریق رقابت آزاد برگزار کرد.

در این امتحان که در مقر وزارت عدلیه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۱۲:۲
Background image

برگزاری نشست اداری ریاست عدلیه ولایت جوزجان

نشست اداری ریاست عدلیه ولایت جوزجان روز سه شنبه، ۱۰ محرم الحرام به ریاست مولوی امرالله  مصلح، رییس عدلیه و با اشتراک آمرین و کارمندان این ریاست برگزار شد.

رییس عدلیه ولایت جوزجان به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۱۱:۵۲
Background image

بررسی بیش از ۳۰۰ جریب زمین در ولایت ارزگان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت ارزگان روز دوشنبه، ۹ محرم الحرام با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد.
در این نشست هیأت تخنیکی حدود ۳۲۶ جریب زمین تحت دعوا در ساحه ناقل. . .

BACK TO NEWS