کابینه طرح مقررۀ اخلاق طبابت را در پرنسیب مورد تصویب قرار داد

waheed
دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۲۱:۲۳
.

 جلسۀ کابینه تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان قبل از ظهر امروز از طریق ویدیوکنفرانس با اشتراک تمامی اعضای کابینه و والیان کشور در ارگ تدویر یافت.

وزیر عدلیه در این جلسه طرح مقررۀ اخلاق طبابت را به جلسه ارائه نموده، گفت که این طرح به هدف تأمین حقوق و مصئونیت مریضان، حمایت از حقوق و مصئونیت مسلکی پرسونل صحی، بهبود ارائۀ خدمات صحی، توسعه و ارتقای پروگرام های تربیوی و مسلکی دوکتوران ترتیب و طی مراحل گردیده است.

.

کابینه بعد از بحث همه جانبه؛ طرح مقرره اخلاق طبابت را در پرنسیب مورد تصویب قرار داد و وزارت عدلیه را موظف نمود تا طرح متذکره را با در نظرداشت نظریات اصلاحی اعضای کابینه در کمیته ای به اشتراک نهاد های ذیربط تصحیح و نهایی سازد.

.

به همین ترتیب، وزیر عدلیه طرح مقررۀ شورای نرس ها و قابله ها را به جلسه ارائه نمود که کابینه آنرا در پرنسیب مورد تصویب قرار داد و وزارت عدلیه را موظف کرد تا طرح متذکره را با در نظر داشت نظریات اصلاحی اعضای کابینه تصحیح و نهایی سازد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۵:۱۲
Background image

حمله‌ی مسلحانه به جان یکی از کارمندان ریاست عدلیه ولایت غزنی؛

محترم عبدالغفار مسوول نظارت از فعالیت‌های رهنمای معاملاتِ ثبت شده در وزارت عدلیه در ریاست عدلیه ولایت غزنی، دیروز ساعت 4 پس از چاشت، از سوی افراد نامعلوم در پیش روی خانه‌اش مورد حمله. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۵:۵
Background image

معین اداری وزارت عدلیه در سفرش به ولایت بامیان بر تطبیق قرارهای استردادی قضایای دولت تاکید کرد

سید محمد هاشمی، معین اداری وزارت عدلیه در سفرش به ولایت بامیان اجراآت ریاست عدلیه این ولایت را بررسی کرد و نیز در دیدار با مسوولان محلی بامیان در خصوص تطبیق فیصله‌های قطعی ونهایی محاکم،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۱:۱۶
Background image

دیدار معین مالی و اداری وزارت عدلیه با والی بامیان

سید محمد هاشمی معین مالی و اداری وزارت عدلیه با سید انور رحمتی والی ولایت بامیان روز یکشنبه، ۵ اسد دیدار و گفت‌وگو نمود.

در این ملاقات دو طرف پیرامون تطبیق فیصله های قضایی محاکم،. . .

BACK TO NEWS