پایان سیمینار چهار روزه آمرین و کارمندان ریاست‌های عدلیه ولایات زون جنوب

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۲ - ۱۱:۵۰
.

سیمینار چهار روزه که از طرف ریاست منابع بشری وزارت عدلیه امارت اسلامی برای آمرین و کارمندان ریاست‌های عدلیه ولایات زون جنوب برگزار گردیده بود، روز چهارشنبه،۷ ربیع الثانی با توزیع تصدیق نامه ها به اشتراک کنندگان این سیمینار به پایان رسید.

در محفلی که به همین مناسبت در تالار کنفرانس های ریاست عدلیه ولایت پکتیا برگزار گردیده بود، مولوی محمد رییس محمدی، رییس عدلیه این ولایت پیرامون موضوع صحبت نموده و برگزاری چنین برنامه‌ها را در راستای ارتقای ظرفیت اداری و مسلکی کارمندان مفید ارزیابی نمود. وی ابراز امیدواری نمود که اشتراک کنندگان از اندوخته هایشان در این سیمینار، استفاده اعظمی نمایند.

در ادامه این محفل، مفتی احمد ضیا، آمر ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه از اشتراک کنندگان این سیمینار تشکری نمود از اینکه با شوق و اخلاص در این برنامه اشتراک نمودند.  

در سیمینار یاد شده، آمرین و کارمندان مسلکی و اداری ریاست های عدلیه ولایات خوست، پکتیا، پکتیکا و غزنی، اشتراک نموده بودند.

در این سیمینار در بخش اداری موضوعاتی چون معرفی وزارت عدلیه، اساسات اداره و مدیریت، مراسلات اداری و پلان گذاری و در بخش مسلکی، اصول نامه اداری واصول نامه حقوقی تدریس گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS