هیأت کمیسیون دسترسی به اطلاعات روند اطلاع‌رسانی در وزارت عدلیه را نظارت کرد

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۹:۴۶
.

هیأت کمیسیون دسترسی به اطلاعات، روند فعالیت‌های وزارت عدلیه در بخش اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به شهروندان و چگونگی در اختیار قرار دادن اطلاعات به شهروندان را نظارت کرد.

در روند نظارت از چگونگی دسترسی به اطلاعات در وزارت عدلیه که روز چهارشنبه، 23 سرطان صورت گرفت، فعالیت‌های مرجع مسوول اطلاع‌رسانی، برخورد مسوولان بخش‌های مختلف با متقاضیان اطلاعات و بخش پذیرش وزارت عدلیه از نزدیک بررسی شد.

بر بنیاد ماده 22 قانون دسترسی به اطلاعات، کمیسیون دسترسی به اطلاعات، مسوولیت نظارت از پروسه دسترسی به اطلاعات در ادارات و چگونگی ارایه آن را بر عهده دارد. قرار است در این پروسه 67 اداره دولتی مورد نظارت قرار گیرد.

.

هیأت کمیسیون دسترسی به اطلاعات در جریان ارزیابی پروسه‌های اطلاع‌رسانی و پاسخگویی ادارات به مردم، با وزیر عدلیه در حالی که در بخش پذیرش در حال شنیدن مشکلات مراجعین بود، نیز دیدار و صحبت کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۲:۱۸
Background image

از روز ملی بیرق در وزارت عدلیه بزرگ‌داشت شد

وزارت عدلیه هفتم اسد، روز ملی بیرق را با بر افراشتن پرچم سه رنگ کشور در صحن این وزارت بزرگ‌داشت نمود.

در مراسم برافراشتن بیرق افغانستان در وزارت عدلیه، گل محمد گلزی، معین مالی و اداری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۳:۸
Background image

وزیر عدلیه با کارکنان ولایتی وزارت عدلیه که در مرکز طور خدمتی توظیف گردیده اند، دیدار کرد

قانون‌پوه فضل احمد معنوی، وزیر عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان با شماری از کارکنان ولایتی این وزارت که در مرکز به طور خدمتی فعالیت می‌نمایند، دیدار و گفتگو کرد.

آقای معنوی در این نشست در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۰:۵۰
Background image

مرکز مشوره‌دهی حقوقی تلفنی به شهروندان

وزارت عدلیه از مدتی به این‌سو مرکز خدمات مشوره‌دهی حقوقی رایگان را در این وزارت ایجاد کرده است. در این مرکز، مشاوران حقوقی وزارت عدلیه به صورت تلفنی از طریق شماره 188 در موضوعات حقوقی،. . .

BACK TO NEWS