نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات برگزار شد

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۲:۴۵
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات، روز چهارشنبه، ۴ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن گزارش‌های دشت میرمنه و املاک کاریز جغرات (شهرک میهن) که تکمیل گردیده، مورد تایید قرار گرفت و قرار است به کمیسیون مرکزی ارسال گردد.

در این نشست، موضوع بین ریاست استخبارات و یک عده افراد واقع دشت گازرگاه شریف مورد بررسی قرار گرفت و نماینده استخبارات معلومات لازم را ارایه کرد. همچنان موضوع کاریز حبلان واقع ولسوالی پشتون زرغون نهایی شده و فیصله شد که گزارش آن به مرجع مربوطه ارسال شود.

در این نشست، گزارش ساحه پهلوان پیری نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و فیصله شد که خلاهای آن تکمیل شود و درباره برخی ساحات دیگر نیز فیصله شد که هیأت با نقشه و اسناد املاکی به ساحه رفته و آن ساحات را بررسی همه جانبه کنند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS