نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات برگزار شد

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۲:۴۵
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات، روز چهارشنبه، ۴ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن گزارش‌های دشت میرمنه و املاک کاریز جغرات (شهرک میهن) که تکمیل گردیده، مورد تایید قرار گرفت و قرار است به کمیسیون مرکزی ارسال گردد.

در این نشست، موضوع بین ریاست استخبارات و یک عده افراد واقع دشت گازرگاه شریف مورد بررسی قرار گرفت و نماینده استخبارات معلومات لازم را ارایه کرد. همچنان موضوع کاریز حبلان واقع ولسوالی پشتون زرغون نهایی شده و فیصله شد که گزارش آن به مرجع مربوطه ارسال شود.

در این نشست، گزارش ساحه پهلوان پیری نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و فیصله شد که خلاهای آن تکمیل شود و درباره برخی ساحات دیگر نیز فیصله شد که هیأت با نقشه و اسناد املاکی به ساحه رفته و آن ساحات را بررسی همه جانبه کنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰
Background image

بررسی و نظارت از ۱۸ دارالوکاله در ولایت بلخ

هیأت مشترک آمریت وکلای مدافع ریاست عدلیه ولایت بلخ و دیگر ادارات این ولایت از فعالیت تعدادی از وکلای مدافع و دارالوکاله‌ها در ناحیه پنجم شهر مزارشریف نظارت و بررسی کردند.
در نتیجه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۳۱
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی در ولایت پکتيکا امتحان اخذ شد

ریاست عدلیه ولایت پکتیکا روز چهارشنبه، ۵ ذوالحجه برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضایان جواز فعالیت عریضه نویسی این ولایت را برگزار کرد.
رییس عدلیه ولایت پکتيکا در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به. . .

BACK TO NEWS