نشست شورای رهبری وزارت عدلیه برگزار گردید

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۵:۴۵

نشست تعارفی شورای رهبری وزارت عدلیه به ریاست محترم الحاج مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان و با اشتراک روسا و مقامات این وزارت برگزار گردید.

در این نشست  که روز یکشنبه، 21 سنبله برگزار شد، سرپرست وزارت عدلیه گفت که مردم افغانستان در سال‌های گذشته مصیبت های زیادی را پشت سر گذاشته و نیاز به کمک و همکاری صادقانه دارند.

وی از روسا و مقامات این وزارت خواست که وظایف شان را به طور صادقانه و شفاف انجام دهند تا مشکلات مردم رفع گردیده و از سرگردانی زیاد نجات یابند.

در این نشست روسا و مقامات وزارت عدلیه، مشکلات و چالش های موجود در ریاست‌ مربوط را با سرپرست وزارت عدلیه مطرح نموده و خواهان رسیدگی به این مشکلات شدند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۱ - ۱۴:۱
Background image

سرپرست وزارت عدلیه با سفیر ترکیه در کابل دیدار کرد

محترم الشیخ مولوی عبدالحکیم الشرعی حفظه الله، سرپرست وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان صبح امروز چهارشنبه، 7 ربیع الاول با محترم جیهاد ارگینای، سفیر ترکیه در کابل و هیأت همراه شان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۷ - ۱۵:۵۱
Background image

پیام جلالتمآب سرپرست وزیر وزارت عدلیه

روزدوشنبه مؤرخ ۱۴۴۳/۲/۱۹ جلالتمآب سرپرست وزیر وزارت عدلیه باسفیر چین دیدار نمودند که در خلال این دیدار موضوعات قابل علاقه جانبین تحت بحث قرار گرفت و در جریان بحث سفیر چین از سرپرست وزیر. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۷/۶ - ۱۰:۷
Background image

دیدار جلالتمآب سرپرست وزیر وزارت عدلیه با سفیر چین مقیم کابل

دوشنبه،

 در ابتداء جلالتمآب مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزیر وزارت عدلیه به محترم وانگ یو، سفیر چین مقیم کابل و هیأت همرایشان خوش آمدید گفته و به حیث کشور دوست که با امارت اسلامی. . .

BACK TO NEWS