نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه برگزار گردید

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۶ - ۹:۵۷

نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان روز چهارشنبه، 28 ذوالحجه به ریاست مولوی رحمت الله حقانی، رییس مالی و اداری این وزارت برگزار گردید.

در این نشست در مورد منابع عایداتی وزارت عدلیه بحث و تبادل نظر صورت گرفت. رییس مالی و اداری وزارت عدلیه به رؤسای مرکزی این وزارت توصیه نمود که منابع جدید عایداتی را جستجو نموده و در صورتیکه منابع عایداتی قبلی غیرفعال باشند در راستای فعال نمودن دوباره آن‌ها تلاش نمایند. 

در این نشست همچنان در مورد مؤسسات خارجی و همکاری‌های آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

از سویی هم مولوی محمد شریف جهادیار رییس ارتباط خارجه وزارت عدلیه در مورد مؤسسات خارجی و چگونگی همکاری‌های آن‌ها با وزارت عدلیه معلومات مفصل ارایه نمود.  

در این نشست مولوی صاحب سید حبیب الحبیب، رییس انجمن وکلای مدافع نیز در مورد عواید این ریاست و چگونگی جمع آوری آن به اشتراک کنندگان این نشست معلومات ارایه نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۵:۲۵
Background image

برگزاری سیمینار کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌‎ و استرداد زمین‌های غصب‌شده در ولایت بلخ

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌ و استرداد زمین‌های غصب‌شده روز چهارشنبه، ۶ جمادی الاول سیمینار یک روزه را به منظور تشریح مقرره و لایحه این کمیسیون و فرمان امیرالمؤمنین حفظه الله در مورد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۹:۱۹
Background image

هزار جریب زمین در ولایت خوست امارتی تشخیص شد

به سلسله اقدامات در راستای جلوگیری از غصب زمین، هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در ولایت خوست از ساحه دشت سیگی این ولایت بازدید کرده و هزار جریب زمین را امارتی تشخیص نمود.

هیأت مذکور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۴:۱۳
Background image

۵۲۵۰ جریب زمین در ولایت پکتیکا امارتی تشخیص شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پکتیکا از زمین‌های قوم تاروخیل و زمین‌های اطراف دب در شهر شرن این ولایت بازدید کرده و۵۲۵۰ جریب زمین در اطراف دب را که از سوی برخی اشخاص تصرف شده،. . .

BACK TO NEWS