نشستی به منظور حل منازعه حقوقی بین دو اداره دولتی در کنر برگزار گردید

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۲:۳۷
.....

نشستی به منظور حل منازعه حقوقی بر سر ملکیت بین شاروالی و ریاست نفت و گاز ولایت کنر در مقر ریاست عدلیه این ولایت برگزار گردید.

شاروالی و ریاست نفت وگاز ولایت کنر روی ملکیتی در مربوطات این ولایت باهم دعوای حقوقی دارند که به منظور حل این منازعه با میانجیگری آمریت قضایای امارت ریاست عدلیه کنر نشستی در مقر این ریاست برگزار شد.

.

در این نشست رییس عدلیه، رییس شاروالی شهر اسعدآباد، رییس عمومی نفت و گاز و هیآت همراه شان اشتراک نموده بودند.

در این نشست رؤسای دو طرف منازعه معلومات شان را در مورد منازعه مذکور ارایه کردند. 

.

رییس عدلیه به هر دو اداره اطمینان داد که منازعه بین آن‌ها به اساس قانون وشریعت حل و فصل خواهد شد. او از ادارات مذکور خواست تا اسناد خواسته شده و دلایل و مدارک اثباتیه را به اساس قانون قضایای امارت به وقت تعیین شده به آمریت قضایای امارت تسلیم نمایند تا مراحل تحقیقاتی دوسیه طی شده و در زمینه تصمیم اتخاذ گردد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS