نشستی به منظور حل منازعه حقوقی بین دو اداره دولتی در کنر برگزار گردید

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۲:۳۷
.....

نشستی به منظور حل منازعه حقوقی بر سر ملکیت بین شاروالی و ریاست نفت و گاز ولایت کنر در مقر ریاست عدلیه این ولایت برگزار گردید.

شاروالی و ریاست نفت وگاز ولایت کنر روی ملکیتی در مربوطات این ولایت باهم دعوای حقوقی دارند که به منظور حل این منازعه با میانجیگری آمریت قضایای امارت ریاست عدلیه کنر نشستی در مقر این ریاست برگزار شد.

.

در این نشست رییس عدلیه، رییس شاروالی شهر اسعدآباد، رییس عمومی نفت و گاز و هیآت همراه شان اشتراک نموده بودند.

در این نشست رؤسای دو طرف منازعه معلومات شان را در مورد منازعه مذکور ارایه کردند. 

.

رییس عدلیه به هر دو اداره اطمینان داد که منازعه بین آن‌ها به اساس قانون وشریعت حل و فصل خواهد شد. او از ادارات مذکور خواست تا اسناد خواسته شده و دلایل و مدارک اثباتیه را به اساس قانون قضایای امارت به وقت تعیین شده به آمریت قضایای امارت تسلیم نمایند تا مراحل تحقیقاتی دوسیه طی شده و در زمینه تصمیم اتخاذ گردد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۵
Background image

۳۴۵۰ جریب زمین در ولایت قندوز امارتی تثبیت شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز به ولسوالی آقتاش این ولایت رفته و ۳۴۵۰ جریب زمین در این ولسوالی را امارتی تثبیت کرد.

هیأت مذکور با مردم محل و مقامات محلی در این ولسوالی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۵
Background image

بیش از ۱۰۰۰۰ جریب زمین در ولایات بادغیس و بغلان امارتی تثبیت شد

هیأت های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات بادغیس و بغلان با بررسی اسناد برخی ساحات در این ولایات بیش از ۱۰۰۰۰ جریب زمین غصب شده در این ولایات را امارتی تثبیت کردند.  

در نشست هیأت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰
Background image

برگزاری نشست‌های هیأت‌های تخنیکی ولایات غور، پکتیکا و لوگر

نشست‌های هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات غور، پکتیکا و لوگر با حضور رییس و اعضای این هیأت‌ها برگزار شد و در آن در باره برخی زمین‌های غصب شده در این ولایات بحث شده و  تصامیم. . .

BACK TO NEWS