موازی ۶۵۰ جریب زمین در ولایت هرات امارتی تثبیت و تشخیص شد

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات، روز دوشنبه، 21 شعبان به حضور رییس او اعضای این هیأت در مقر ریاست زراعت این ولایت برگزار شد.

این نشست با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و در آن موضوعات نشست قبلی مرور گردید. بعداً نمایندگان مستوفیت و انجینیران کادستر در باره موضوع مسلخ و ساحه چمن رباط غوریان گزارش های شان را ارایه کردند و از طرف هیأت تخنیکی برای تکمیل این گزارشات به تیم های مربوط هدایات لازم صادر گردید.

در این نشست، موضوع املاک ریاست شاروالی در منطقه شیدایی و انتقال مهاجرین از این ساحه نیز بررسی شده و فیصله شد که در همکاری با ادارات مربوط در زمینه تصمیم اتخاذ و عملی گردد.

موضوع زمین آسیابس با مساحت ۷۲۱ جریب نیز در این نشست تحت بررسی قرارگرفت و بعد از بررسی های همه جانبه تثبیت گردید که از مجموع زمین مذکور ۶۵۰ جریب آن امارتی می باشد. هیأت مذکور تصمیم گرفت که ملکیت متذکره به اجاره داده شود.

در این نشست، موضوع زمین امام فخر رازی که تحت دعوای یک شخص و ریاست حج و اوقاف قرار دارد، بررسی گردیده و فیصله شد که به طرفین دعوی استعلام داده شود و بعد از بررسی اسناد طرفین در زمینه تصمیم نهایی اتخاذ گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۱:۲۶
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن بعضی تصامیم لازم در راستای جلوگیری از غصب زمین اتخاذ شد.

در این نشست، در رابطه به ۹ جلد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست‌ها و اقدامات عملی هیأت‌های تخنیکی ولایات هرات و کنر

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات هرات و کنر طی دو روز گذشته، نشست‌های‌شان را برگزار کرده و در راستای جلوگیری از غصب زمین اقدامات عملی انجام دادند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۹:۳
Background image

کار مشترک کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت تخنیکی ولایت کابل به منظور جلوگیری از غصب در این ولایت آغاز می‌شود

رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز چهارشنبه، ۷ رمضان ۱۴۴۴ با والی و سایر. . .

BACK TO NEWS