رییس عدلیه ولایت بدخشان معرفی و آغاز به کار کرد.

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۱۰:۴
.

عماد الدین عماد رییس پیشین عدلیه ولایت تخار که به حیث رییس عدلیه ولایت بدخشان تعیین گردیده، طی مراسمی در ریاست عدلیه آن ولایت به کارمندان معرفی گردید.

این مراسم، سه شنبه، 18 جوزا برگزار شد و در آن شماری از متنفذین، جوانان و کارمندان ریاست عدلیه آن ولایت حضور داشتند.

رئیس عدلیه بدخشان ضمن سپاسگزاری از اعتماد رهبری وزارت عدلیه گفت که تلاش می‌کند تا خدمات بهتر عدلی و قضایی را به مردم ارایه کند. وی همچنان به مبارزه در برابر فساد تأکید نموده و گفت که کوشش می‌کند تا این مسوولیت را از طریق تطبیق و تنفیذ به موقع احکام قطعی و نهایی محاکم و قرارهای صادره قضایای دولت، حمایت از دارایی منقول و غیر منقول دولتی، دفاع قانونی از حقوق مظنونین و متهمین بی بضاعت و حقوق زنان و اطفال، کنترول و نظارت از فعالیت احزاب سیاسی، نهادهای اجتماعی و رهنمایی‌های معاملات در هماهنگی با مقام ولایت و ادارات ذیربط، دنبال نماید.

.

در همین حال، کارمندان ریاست عدلیه بدخشان نیز تعهد کردند که به‌منظور ارایۀ خدمات مؤثر عدلی و قضایی تلاش جدی می‌نمایند. آن‌ها از کارکردهای ریاست پیشین این ولایت سپاسگزاری نموده و برای آقای عماد آرزوی مؤفقیت کردند.

در پایان، رییس عدلیه بدخشان از سوی کارمندان ریاست عدلیه و شماری از جوانان و بزرگان به دفتر کاری شان رهنمایی گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۰:۵۰
Background image

مرکز مشوره‌دهی حقوقی تلفنی به شهروندان

وزارت عدلیه از مدتی به این‌سو مرکز خدمات مشوره‌دهی حقوقی رایگان را در این وزارت ایجاد کرده است. در این مرکز، مشاوران حقوقی وزارت عدلیه به صورت تلفنی از طریق شماره 188 در موضوعات حقوقی،. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲ - ۱۵:۱۲
Background image

طی مراحل 58 سند تقنینی در سه ماه نخست سال جاری

وزارت عدلیه در سه ماه نخست سال 1400 خورشیدی، 58 سند تقنینی را که شامل 18 قانون، 5 مورد تعدیل، و ایزاد در قوانین، 28 مقرره، 2 مورد تعدیل و ایزاد در مقرره‌ها، 2 شماره اساسنامه و 3 شماره. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۹:۴۶
Background image

هیأت کمیسیون دسترسی به اطلاعات روند اطلاع‌رسانی در وزارت عدلیه را نظارت کرد

هیأت کمیسیون دسترسی به اطلاعات، روند فعالیت‌های وزارت عدلیه در بخش اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به شهروندان و چگونگی در اختیار قرار دادن اطلاعات به شهروندان را نظارت کرد.

در روند نظارت از. . .

BACK TO NEWS