رییس عدلیه ولایت بدخشان معرفی و آغاز به کار کرد.

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۱۰:۴
.

عماد الدین عماد رییس پیشین عدلیه ولایت تخار که به حیث رییس عدلیه ولایت بدخشان تعیین گردیده، طی مراسمی در ریاست عدلیه آن ولایت به کارمندان معرفی گردید.

این مراسم، سه شنبه، 18 جوزا برگزار شد و در آن شماری از متنفذین، جوانان و کارمندان ریاست عدلیه آن ولایت حضور داشتند.

رئیس عدلیه بدخشان ضمن سپاسگزاری از اعتماد رهبری وزارت عدلیه گفت که تلاش می‌کند تا خدمات بهتر عدلی و قضایی را به مردم ارایه کند. وی همچنان به مبارزه در برابر فساد تأکید نموده و گفت که کوشش می‌کند تا این مسوولیت را از طریق تطبیق و تنفیذ به موقع احکام قطعی و نهایی محاکم و قرارهای صادره قضایای دولت، حمایت از دارایی منقول و غیر منقول دولتی، دفاع قانونی از حقوق مظنونین و متهمین بی بضاعت و حقوق زنان و اطفال، کنترول و نظارت از فعالیت احزاب سیاسی، نهادهای اجتماعی و رهنمایی‌های معاملات در هماهنگی با مقام ولایت و ادارات ذیربط، دنبال نماید.

.

در همین حال، کارمندان ریاست عدلیه بدخشان نیز تعهد کردند که به‌منظور ارایۀ خدمات مؤثر عدلی و قضایی تلاش جدی می‌نمایند. آن‌ها از کارکردهای ریاست پیشین این ولایت سپاسگزاری نموده و برای آقای عماد آرزوی مؤفقیت کردند.

در پایان، رییس عدلیه بدخشان از سوی کارمندان ریاست عدلیه و شماری از جوانان و بزرگان به دفتر کاری شان رهنمایی گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱ - ۱۳:۱
Background image

وزارت عدلیه با 7 اداره دولتی به منظور افزایش آگاهی حقوقی شهروندان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

وزارت عدلیه به منظور تقویت روند آگاهی‌دهی حقوقی به شهروندان با 7 اداره دولتی شامل وزارت‌‌های اطلاعات و فرهنگ، تحصیلات عالی، امور زنان، معارف، ارشاد، حج و اوقاف، مخابرات و تکنالوژی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۹ - ۱۰:۲۲
Background image

فعالیت پوهنتون‌های بین‌المللی در کشور قانونی می‌شود

کمیته موظف حل مشکلات قانونی فراراه ایجاد و فعالیت پوهنتون‌های بین‌المللی در کشور در جلسه‌ای با اشتراک قانون‌وال عبدالمجید غنی‌زاده، معین مسلکی وزارت عدلیه روی قانونی‌سازی فعالیت این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۲:۲۵
Background image

رییس عدلیه ولایت پنجشیر معرفی شد

عبدالمجید لایق، رییس پیشین عدلیه ولایت کاپیسا که به تازگی به حیث رییس عدلیه ولایت پنجشیر تعیین گردیده، طی مراسمی از سوی قانونوال عبدالمجید غنی زاده معین مسلکی وزارت عدلیه به کارمندان و. . .

BACK TO NEWS