رییس عدلیه هرات با نمایندگان اتحادیه زرگران این ولایت دیدار کرد

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۱:۲۸
..

الحاج مولوی يارمحمد جانان خادمی، ریيس عدليه ولایت هرات روز چهارشنبه، ۲۵ صفرالمظفر با تعدادی از نمایندگان اتحادیه زرگران این ولایت دیدار کرد. 

در این دیدار، نمایندگان اتحادیه زرگران ولایت هرات مشکلات و چالش های این اتحادیه را با رییس عدلیه شریک نمودند.

آنها از رياست عدليه خواستند که مطابق به اساسنامه این اتحاديه انتخابات را برگزار كرده و شخص واجد شرايط را به عنوان ریيس اتحاديه تعیين نمايد.

..

ریيس عدليه هرات بعد از استماع مشكلات و پیشنهادات نمایندگان این اتحادیه به آنها هدايت داد که در تفاهم با همه زرگران مجمع عمومی را برگزار نموده و با تفاهم همديگر ریيس و هيأت مديره شان را  تعيین نمایند و جواز اتحادیه را که معیاد قانونی آن تکمیل گردیده نیز تمدید نمایند.

او افزود، در صورتیکه از طريق مجمع عمومی نتيجه مطلوب بدست نيامد، نمايندگان شان را به عنوان كانديد رياست اتحاديه معرفي نمایند تا مطابق به اساسنامه اتحاديه و سایر قوانين نافذه كشور تحت نظر آمريت انسجام اين رياست تصميم اتخاذ گردد.

در اخير نمایندگان اتحادیه زرگران از هدايات مفيد و رهنمودی رياست عدلیه اظهار امتنان و تشكری نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS