رییس عدلیه هرات با نمایندگان اتحادیه زرگران این ولایت دیدار کرد

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۱:۲۸
..

الحاج مولوی يارمحمد جانان خادمی، ریيس عدليه ولایت هرات روز چهارشنبه، ۲۵ صفرالمظفر با تعدادی از نمایندگان اتحادیه زرگران این ولایت دیدار کرد. 

در این دیدار، نمایندگان اتحادیه زرگران ولایت هرات مشکلات و چالش های این اتحادیه را با رییس عدلیه شریک نمودند.

آنها از رياست عدليه خواستند که مطابق به اساسنامه این اتحاديه انتخابات را برگزار كرده و شخص واجد شرايط را به عنوان ریيس اتحاديه تعیين نمايد.

..

ریيس عدليه هرات بعد از استماع مشكلات و پیشنهادات نمایندگان این اتحادیه به آنها هدايت داد که در تفاهم با همه زرگران مجمع عمومی را برگزار نموده و با تفاهم همديگر ریيس و هيأت مديره شان را  تعيین نمایند و جواز اتحادیه را که معیاد قانونی آن تکمیل گردیده نیز تمدید نمایند.

او افزود، در صورتیکه از طريق مجمع عمومی نتيجه مطلوب بدست نيامد، نمايندگان شان را به عنوان كانديد رياست اتحاديه معرفي نمایند تا مطابق به اساسنامه اتحاديه و سایر قوانين نافذه كشور تحت نظر آمريت انسجام اين رياست تصميم اتخاذ گردد.

در اخير نمایندگان اتحادیه زرگران از هدايات مفيد و رهنمودی رياست عدلیه اظهار امتنان و تشكری نمودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۰:۲۷
Background image

برگزاری نشست اداری ریاست عدلیه ولایت تخار

نشست اداری ریاست عدلیه تخار روز سه‌شنبه، 1 ربیع الاول به ریاست مولوی حکمت الله حکمت رییس عدلیه این ولایت و به اشتراک آمرین وکارمندان ریاست عدلیه برگزار گردید.

رییس عدلیه در این نشست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۰:۵
Background image

اعلام نتایج دور 25 ارزیابی وکلای مدافع

وزارت عدلیه دور 25 روند ارزیابی وکلای مدافع را رو سه شنبه، 5 میزان با 21 تن اشتراک کننده و کلای مدافع دراین وزارت، برگزار کرد.

بر اساس ارزیابی که صورت گرفته از21 تن اشتراک کننده، 19 تن. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۳۶
Background image

بنیاد خیریه دست کمک از سوی ریاست عدلیه ولایت ننگرهار مسدود شد

دفتر بنیاد خیریه دست کمک در ولایت ننگرهار بنا بر حکم مقام وزارت عدلیه توسط ریاست عدلیه ننگرهار و هیأت مربوطه مسدود و اموال آن ضبط گردید.

هیأت مشترک که در ترکیب آن نمایندگان مقام ولایت،. . .

BACK TO NEWS