رییس عدلیه هرات با نمایندگان اتحادیه زرگران این ولایت دیدار کرد

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۱:۲۸
..

الحاج مولوی يارمحمد جانان خادمی، ریيس عدليه ولایت هرات روز چهارشنبه، ۲۵ صفرالمظفر با تعدادی از نمایندگان اتحادیه زرگران این ولایت دیدار کرد. 

در این دیدار، نمایندگان اتحادیه زرگران ولایت هرات مشکلات و چالش های این اتحادیه را با رییس عدلیه شریک نمودند.

آنها از رياست عدليه خواستند که مطابق به اساسنامه این اتحاديه انتخابات را برگزار كرده و شخص واجد شرايط را به عنوان ریيس اتحاديه تعیين نمايد.

..

ریيس عدليه هرات بعد از استماع مشكلات و پیشنهادات نمایندگان این اتحادیه به آنها هدايت داد که در تفاهم با همه زرگران مجمع عمومی را برگزار نموده و با تفاهم همديگر ریيس و هيأت مديره شان را  تعيین نمایند و جواز اتحادیه را که معیاد قانونی آن تکمیل گردیده نیز تمدید نمایند.

او افزود، در صورتیکه از طريق مجمع عمومی نتيجه مطلوب بدست نيامد، نمايندگان شان را به عنوان كانديد رياست اتحاديه معرفي نمایند تا مطابق به اساسنامه اتحاديه و سایر قوانين نافذه كشور تحت نظر آمريت انسجام اين رياست تصميم اتخاذ گردد.

در اخير نمایندگان اتحادیه زرگران از هدايات مفيد و رهنمودی رياست عدلیه اظهار امتنان و تشكری نمودند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰
Background image

بررسی و نظارت از ۱۸ دارالوکاله در ولایت بلخ

هیأت مشترک آمریت وکلای مدافع ریاست عدلیه ولایت بلخ و دیگر ادارات این ولایت از فعالیت تعدادی از وکلای مدافع و دارالوکاله‌ها در ناحیه پنجم شهر مزارشریف نظارت و بررسی کردند.
در نتیجه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۳۱
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی در ولایت پکتيکا امتحان اخذ شد

ریاست عدلیه ولایت پکتیکا روز چهارشنبه، ۵ ذوالحجه برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضایان جواز فعالیت عریضه نویسی این ولایت را برگزار کرد.
رییس عدلیه ولایت پکتيکا در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به. . .

BACK TO NEWS