بنیاد خیریه دست کمک از سوی ریاست عدلیه ولایت ننگرهار مسدود شد

waheed
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۳۶
.

دفتر بنیاد خیریه دست کمک در ولایت ننگرهار بنا بر حکم مقام وزارت عدلیه توسط ریاست عدلیه ننگرهار و هیأت مربوطه مسدود و اموال آن ضبط گردید.

هیأت مشترک که در ترکیب آن نمایندگان مقام ولایت، ریاست عدلیه و قوماندانی امنیه ولایت ننگرهار حضور داشتند روز دوشنبه، 30 صفرالمظفر دفتر مذکور را مسدود کرد. همچنین تمام اموال این بنیاد شامل 25 قلم اجناس در حضور هیأت ضبط و به ریاست عدلیه تسلیم داده شد.

قابل یادآوری است که جواز بنیاد مذکور بر اساس حکم مقام وزارت عدلیه در ماه محرم الحرام لغو گردیده و به ریاست عدلیه ولایت ننگرهار هدایت داده شد که جلو فعالیت آن را بگیرد که این ریاست در هماهنگی با مقام ولایت و دیگر ارگان‌ها اقدام نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS