برگزاری نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه

hayat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۴:۱۲
.

نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه امارت اسلامی، روز چهارشنبه، ۵ ربیع الاول به ریاست شیخ الحدیث مولوی عبدالکریم حیدر، معین مسلکی و با اشتراک رؤسای مرکزی و سایر مسوولان این وزارت برگزار گردید.

در این نشست، در مورد طرزالعمل ریاست ارتباط خارجه، طرزالعمل ریاست پالیسی و پلان و طرزالعمل ریاست مساعدت‌های حقوقی این وزارت بحث و تبادل نظر صورت گرفت و در نتیجه طرزالعمل ریاست پالیسی و پلان تایید و تصویب شد.

در مورد طرزالعمل ریاست ارتباط خارجه نیز فیصله شد که این طرزالعمل بعد از اصلاح و درج نظریات اصلاحی در آن در نشست بعدی ارایه گردد و همچنین طرزالعمل ریاست مساعدت های حقوقی این وزارت به منظور مطالعه و بررسی بیشتر به ریاست تقنین این وزارت محول گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS