برگزاری نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه

hayat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۴:۱۲
.

نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه امارت اسلامی، روز چهارشنبه، ۵ ربیع الاول به ریاست شیخ الحدیث مولوی عبدالکریم حیدر، معین مسلکی و با اشتراک رؤسای مرکزی و سایر مسوولان این وزارت برگزار گردید.

در این نشست، در مورد طرزالعمل ریاست ارتباط خارجه، طرزالعمل ریاست پالیسی و پلان و طرزالعمل ریاست مساعدت‌های حقوقی این وزارت بحث و تبادل نظر صورت گرفت و در نتیجه طرزالعمل ریاست پالیسی و پلان تایید و تصویب شد.

در مورد طرزالعمل ریاست ارتباط خارجه نیز فیصله شد که این طرزالعمل بعد از اصلاح و درج نظریات اصلاحی در آن در نشست بعدی ارایه گردد و همچنین طرزالعمل ریاست مساعدت های حقوقی این وزارت به منظور مطالعه و بررسی بیشتر به ریاست تقنین این وزارت محول گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰
Background image

بررسی و نظارت از ۱۸ دارالوکاله در ولایت بلخ

هیأت مشترک آمریت وکلای مدافع ریاست عدلیه ولایت بلخ و دیگر ادارات این ولایت از فعالیت تعدادی از وکلای مدافع و دارالوکاله‌ها در ناحیه پنجم شهر مزارشریف نظارت و بررسی کردند.
در نتیجه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۳۱
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی در ولایت پکتيکا امتحان اخذ شد

ریاست عدلیه ولایت پکتیکا روز چهارشنبه، ۵ ذوالحجه برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضایان جواز فعالیت عریضه نویسی این ولایت را برگزار کرد.
رییس عدلیه ولایت پکتيکا در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به. . .

BACK TO NEWS