برگزاری نشست‌ها و اقدامات عملی هیأت‌های تخنیکی ولایات هرات و کنر

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
.

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات هرات و کنر طی دو روز گذشته، نشست‌های‌شان را برگزار کرده و در راستای جلوگیری از غصب زمین اقدامات عملی انجام دادند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت هرات که با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد، قضیه زمین دشت منطقه ربات که یک شخص درباره آن عریضه کرده بود، مورد بررسی قرار گرفت و سخنان عارض شنیده شد.

هیأت مذکور فیصله کرد که در مورد اسناد و مدارک این شخص تحقیق و بررسی بیشتر صورت گیرد و از ادارات مربوط نیز معلومات خواسته شود.

در این نشست همچنان، موضوع باغ‌های انگور واقع منطقه زیارت‌جاه ولسوالی گذره که تحت تصرف مردم و ادعای مالکیت ریاست حج و اوقاف قرار دارد، بررسی شد.

هیأت تخنیکی سخنان مردم و نماینده ریاست حج و اوقاف را شنیده و فیصله کرد که به طرفین دعوی استعلام توزیع شود تا در رابطه معلومات دهند. هیأت مذکور همچنین با برخی از مراجعین دیگر دیدار کرده و به سخنان آنان گوش داد.

.

در همین حال، هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر به منظور تطبیق قطعات کادستری که قبلاً امارتی تثبیت شده، به ساحه لچیگلی قریه نوآباد مرکز این ولایت رفته و ۳۰ فیصد قطعه ۹۶۴ کادستر را عملاً تطبیق کرد.

هیأت مذکور همچنین، جدول غاصبین را در ساحه تکمیل کرده و مشخصات زمین و غاصبان آن را درج جدول کرد. این هیأت همچنین در ساحه مذکور نشست شان را برگزار کرده و درباره موضوعات واصله از کمیسیون مرکزی بحث کردند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS