بازدید از ریاست عدلیه ولایت پکتیا

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۹:۳۲

به سلسله بازدیدها و نظارت از ریاست‌های عدلیه ولایات، یک هیأت هشت نفره متشکل از رؤسا و نمایندگان ادارات مختلف به ریاست مفتی فضل هادی «صاحب زاده» رییس مالی و اداری وزارت عدلیه به ولایت پکتیا سفر نمودند.
این هیأت، ابتدأ از بخش‌های مختلف ریاست عدلیه این ولایت بازدید و نظارت کرده و چگونگی اجراآت مسلکی و اداری کارمندان این ریاست را نظارت و بررسی نمودند. هیأت مذکور ضمن موجودی اجناس و معلومات در مورد کارمندان این ریاست به مشکلات آنها گوش داده و به منظور حل آن به آنها هدایات لازم سپرد.
این هیأت همچنان با شیخ صاحب عزیزالرحمن، معاون والی ولایت پکتیا دیدار کرده و مشکلات مربوط به ریاست عدلیه را با وی شریک نمودند. معاون والی وعده داد که به مشکلات ریاست عدلیه رسیدگی خواهد کرد. در این دیدار بر هماهنگی بیشتر میان ریاست عدلیه و مقام محترم ولایت پکتیا تأکید صورت گرفت.
هیأت مذکور همچنان به منظور شریک ساختن مشکلات ریاست عدلیه و هماهنگی بیشتر، با مستوفی و رییس محاکم این ولایت دیدار کرده، نظریات و پیشنهادات‌شان را به منظور هماهنگی و تسریع در امور باهم شریک نمودند

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۴:۵۷
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی، امتحان اخذ شد

ریاست رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه به سلسله ارزیابی‌های قبلی اش، روز سه‌شنبه، ۱۱ ربیع الاول برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۴:۵۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی برای مسوولان و منسوبین قوماندانی امنیه ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت کاپیسا روز دو‌شنبه، ۱۰ ربیع الاول برنامه آگاهی‌دهی حقوقی را برای مسوولان و منسوبین قوماندانی امنیه ولسوالی نجراب این ولایت برگزار کرد. 

در این. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۳:۵۷
Background image

بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت خوست

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و. . .

BACK TO NEWS