اطلاعیه وزارت عدلیه درباره آغاز روند ارزیابی وکلای مدافع

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۰:۱۰

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز شنبه، 26 ذوالقعده مصادف با 4 سرطان، ارزیابی وکلای مدافع و تجدید جواز نامه‌های آنان را عملاً آغاز می‌کند.

 بنا بر این، آن عده از وکلای مدافعی که قبلاً در خواستی‌های خویش را به مدیریت اداری ریاست وکلای مدافع جهت اشتراک در روند ارزیابی تسلیم نموده اند، حسب جدول ذیل به مقر تعمیر معینیت مسلکی وزارت عدلیه از ساعت 8:30 صبح الی 12:30 ظهر بر اساس شماره مسلسل فهرست حاضر گردند.

همچنان ارزیابی دوره دوم و سوم به ترتیب به تاریخ 29 ذوالقعده و 3 ذوالحجه 1443 مصادف با روز های سه‌شنبه و شبنه برگزار می‌گردد. وکلای محترم مطلع باشند.

برای دریافت جدول اینجا کلیک کنید:

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۳:۲۳
Background image

اعلام نتایج دور سوم ارزیابی وکلای مدافع

وزارت عدلیه دور سوم روند ارزیابی وکلای مدافع را روز شنبه، 11 سرطان با 49 تن اشتراک کننده  وکلای مدافع در این وزارت، برگزار کرد.

بر اساس ارزیابی که صورت گرفته از 49 تن اشتراک کننده، 48. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۹ - ۱۱:۱
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور سوم روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز ‌شنبه، 3 ذوالحجه مصادف با11سرطان، 50 تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های مورد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۵:۲۶
Background image

برگزاری نشست هماهنگی میان وزارت عدلیه و بنیادهای خیریه

ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه امارت اسلامی، روز سه شنبه، 29 ذوالقعده 1443 نشستی را به منظور هماهنگی بیشتر میان وزارت عدلیه و بنیادهای خیریه برگزار کرد.

در این نشست، مولوی احسان الله. . .

BACK TO NEWS