اطلاعیه ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه

waheed
دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۸:۵۰

به اطلاع تمام دفاتر رهنمای معاملات که قبل از برج جدی سال مالی 1400 سته‌های کرائی را اخذ نموده اند رسانیده میشود تا الی مدت یک ماه سته‌های شان را غرض اصلاح حق العمل به وزارت عدلیه حاضر بدارند و همچنان آنعده رهنمای معاملات و عریضه نویسان مقیم ولایت کابل که جواز فعایت ندارند ویا معیاد شان تکمیل و یا سپری گردیده است باید هرچه عاجل  به ریاست عموم انسجام وزارت عدلیه مراجعه نموده و جواز فعالیت را اخذ و یا تمدید نمایند در غیر آن با آنان برخورد قانونی صورت گرفته هیچ نوع عذر و معذرت پذیرفته نخواهد شد.

قبلاً نیز این موضوع دو بار از طریق رسانه ها به اطلاع دفاتر رهنمای معاملات رسانیده شده و یک تعداد دفاتر رهنمای معاملات نیز مسدود گردیده است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۹
Background image

برگزاری برنامه آموزش‌های شرعی و اداری برای کارمندان وزارت عدلیه

وزارت عدلیه برای 152 تن از کارمندان اداری و خدماتی برنامه‌های آموزشی شرعی، اداری و سواد آموزی را برگزار کرد.

در برنامه «دوره شرعی» 60 تن از کارمندان این وزارت، در برنامه اجراآت اداری. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۸:۵۱
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان

به اطلاع تمام اتحادیه ها و بنیاد های خیریه که میعاد جواز فعالیت شان تکمیل و یا سپری گردیده و غیر قانونی فعالیت می نمایند رسانیده میشود تا الی مدت 3 ماه بعد از تاریخ اعلان هذا جهت ثبت و. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۸:۵۰
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه

به اطلاع تمام دفاتر رهنمای معاملات که قبل از برج جدی سال مالی 1400 سته‌های کرائی را اخذ نموده اند رسانیده میشود تا الی مدت یک ماه سته‌های شان را غرض اصلاح حق العمل به وزارت عدلیه حاضر. . .

BACK TO NEWS