اشتراک رییس عمومی انسجام در سمینار آگاهی دهی حقوقی اتحادیه رهنماهای معاملات شهر کابل

hayat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۴:۵۸

مولوی عبدالصمد عمری، رییس عمومی انسجام وزارت عدلیه و هیأت همراه شان، روز دوشنبه، ۳ ربیع الاول در سمینار آگاهی دهی حقوقی که از طرف اتحادیه رهنماهای معاملات شهر کابل برگزار گردیده بود، اشتراک کردند.

در این سمینار، رییس عمومی انسجام وزارت عدلیه در مورد مسوولیت ها و صلاحیت‌های رییس این اتحادیه و مسوولان رهنمای معاملات صحبت کرده و به سوالات متصدیان رهنماهای معاملات پاسخ ارایه نمود.

وی به مسوولان رهنماهای معاملات و مؤسسین اتحادیه مذکور توصیه کرد که تمام امور و فعالیت‌های شان را مطابق به طرزالعمل ریاست عمومی انسجام و اصول شریعت اسلامی انجام دهند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS