کمیتۀ همآهنگی به منظور استرداد زمین‌های غصب شده در ولایت میدان وردک، ایجاد می‌شود؛

waheed
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۲:۵۹
..

دکتر زکیه عادلی معین امور اجتماعی وزارت عدلیه ج.ا.ا، با هیئت همراه شان به ولایت میدان وردک سفر نموده و از ریاست عدلیه و مرکز اصلاح و تربیت اطفال آن ولایت، بازدید نمودند.

وی هم‌چنین در نشستی‌که در مقام ولایت با حضور والی و رؤسای ادارات دولتی برگزار گردیده بود، اشتراک نموده و روی هماهنگی و همکاری‌های متقابل میان ادارات دولتی و مشکلات موجود در زمینه بحث نمودند.

در این نشست، به منظور استرداد زمین‌های غصب شده و رفع مشکلات موجود در زمینه، هدایت داده شد تا یک کمیتۀ همآهنگی میان ریاست عدلیه، شاروالی و ادارۀ اراضی ایجاد گردد. 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۲۰:۲۹
Background image

کمیته‌های سه‌گانه بازنگری و تعدیل قانون احزاب، قانون جمعیت‌ها و قانون تمویل مالی احزاب سیاسی، آغاز به کار کرد.

بر اساس طرحی که قبلاً از طرف وزارت عدلیه ج.ا.ا، به ریاست جمهوری ارائه شده بود، ایجاد کمیته‌های سه‌گانه بازنگری و تعدیل قانون احزاب، قانون جمعیت‌ها و قانون تمویل مالی احزاب سیاسی، از. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۱۹:۱۳
Background image

پیام تسلیت در رابطه به وفات محترم محمد یوسف غضنفر نمایندۀ فوق العاده جلالتمآب رییس جمهور در امور توسعه اقتصادی و تجارتی و کاهش فقر؛

باكمال تأسف اطلاع حاصل نموديم که محترم محمد یوسف غضنفر شخصیت حلیم، مردم‌ دار و خیر اندیش کشور در اثر بیماری کووید19 داعی اجل را لبیک گفته و جان به حق سپرد.

انالله وانااليه راجعون!. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۹:۵۳
Background image

برای اطلاع‌دهندگان جرایم فساد اداری، مکافات تشویقی پیش‌بینی شده‌است

مقرره اعاده دارایی‌های غیر قانونی ناشی از جرایم فساد اداری پس از تصویب در کابینه همراه با قانون تنظیم امور زندان‌ها، قانون اداری عالی تفتیش و ضمیمه شماره 1 قانون سلاح ناریه و مواد. . .

BACK TO NEWS