کمیتۀ همآهنگی به منظور استرداد زمین‌های غصب شده در ولایت میدان وردک، ایجاد می‌شود؛

waheed
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۲:۵۹
..

دکتر زکیه عادلی معین امور اجتماعی وزارت عدلیه ج.ا.ا، با هیئت همراه شان به ولایت میدان وردک سفر نموده و از ریاست عدلیه و مرکز اصلاح و تربیت اطفال آن ولایت، بازدید نمودند.

وی هم‌چنین در نشستی‌که در مقام ولایت با حضور والی و رؤسای ادارات دولتی برگزار گردیده بود، اشتراک نموده و روی هماهنگی و همکاری‌های متقابل میان ادارات دولتی و مشکلات موجود در زمینه بحث نمودند.

در این نشست، به منظور استرداد زمین‌های غصب شده و رفع مشکلات موجود در زمینه، هدایت داده شد تا یک کمیتۀ همآهنگی میان ریاست عدلیه، شاروالی و ادارۀ اراضی ایجاد گردد. 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۴:۶
Background image

وزیر عدلیه با رییس دفتر چیکی پروژه عدالت، دیدار و گفتگو نمود؛

جلالتمآب دکتر عبدالبصیر انور وزیر عدلیه ج.ا.ا، با ایریک پوتریک رییس دفتر چیکی پروژه عدالت در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، در مورد پروژه عدالت معلومات ارایه گردیده و طرفین. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۳:۳۸
Background image

پیام تبریکیه وزارت عدلیه به مناسبت روز (28) اسد، صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور

به نمايندگی از هيئت رهبری و منسوبين وزارت عدليه ج.ا.ا، مراتب تبريکی و تهنيت خويش را به مناسبت صدمين سالگرد استرداد استقلال افغانستان به جلالتمآب محترم داکتر محمد اشرف غنی رئيس جمهور و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۳:۳۳
Background image

معین امور اجتماعی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت بامیان و سایر بخش‌های آن دیدار نمود.

دکتر زکیه عادلی معین امور اجتماعی وزارت عدلیه ج.ا.ا با هیئت همراه خویش به ولایت بامیان سفر نموده و از ریاست عدلیه، مرکز اصلاح و تربیت اطفال و کار ساخت‌وساز تعمیر جدید این مرکز، دیدار. . .

BACK TO NEWS